Těšte se na drsné chlápky: Souboj s podsvětím se odehraje večer na Primě

Páteční večer se promění v ring profesionálních zápasníků, dokonce několikanásobných vítězů světových pohárů. Název filmu, ve kterém si budete moci vychutnat nejeden perfektně odvedený souboj wrestlerů, tomu také přesně odpovídá: Souboj s podsvětím. Sledujte ho od 22.50 na Primě.

Zaplést se s gangstery znamená snad vždy cestu do pekla provázenou nejedním pěstním soubojem. Aniž by o to vůbec stál, setká se s podsvětím i bývalý elitní voják Bobby. Stačí, aby v jednom nočním klubu bránil svou ženu a během rvačky se nešťastnou náhodou zabil jeden z majitelů klubu Ethan.

Za smrt svého syna Ethana vypíše zdejší vládce podsvětí vysokou odměnu: sto tisíc dolarů. Po krku bývalému mariňákovi tak půjde celá armáda zlotřilých týpků. Ještě, že má Bobby z dob, kdy sloužil u elitních jednotek, kamaráda s jednoduchým jménem B. R. Domoci se ale ve dvou nastolení spravedlnosti bude nesmírně těžké.

Ostatně stejně náročné jsou i wrestlingové zápasy, na kterých si udělali jméno nejen oba hlavní představitelé filmu, ale i režisér David de Falco. Ten prý při promítání jiného svého snímku v sále jako bývalý zápasník zvolal: „Já jsem démon, já jsem král násilí!“

Určité prvky divadelnosti k wrestlingovým zápasům zkrátka patří (i v kinosále), není tedy divu, že pořádný wrestler musí být tak trochu herec a mít také smysl pro humor, aby pobavil obecenstvo. Mnohé ze soubojů jsou dokonce v ringu nainscenovány a propojeny malým příběhem. Bojovníci se navíc často pasují do role „dobrého“ a „zlého“.

Rob Van Dam a David Bautista, hlavní hvězdy filmu

V souboji s podsvětím byli ale jedni z nejznámějších a velmi úspěšných wrestlerů Rob Van Dam a David Bautista, vítězové dokonce světových pohárů ve wrestlingu, obsazeni do role přátelských a v podstatě hodných nabušenců, které ovšem není radno provokovat. Vychutnejte si ve filmu jejich souboje a napínavý děj, ve wrestlingové aréně byste za to zaplatili pěkně mastnou částku a ani byste se nedostali do první řady.

Na snímek Souboj s podsvětím se podívejte ve pátek ve 22.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.