Těšte se na premiérovou Show Jana Krause už tento pátek

V pátek večer startuje již čtvrtá sezóna oblíbeného pořadu Show Jana Krause. S Janem Krausem jste tak měli možnost pobavit se ve třech předchozích sezónach už 127 pátečních večerů, v nichž přivítal přes 380 hostů.

A jací hosté se na jeho pověstné červené sedačce objevili? Určitě si vybavíte tenisovou dvojku Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka a další sporťáky, třeba Pavla Nedvěda a Petra Nedvěda.

Hudební fanoušky zase potěšil slovenský rapper Rytmus, operní diva Dagmar Pecková, zpěvačka s hlasem jako zvon Věra Špinarová, oscarová Markéta Irglová nebo italský hřebec Drupi.

Hosty skutečně hvězdnými pak byla taková jména jako Madeleine Albrightová a americký šoumen Larry King.

Z naší kotliny pak Jan Kraus přivítal mimo jiné kolegu moderátora Leoše Mareše, "partičkáře" Richarda Genzera, bývalého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga a prezidentského kandidáta Vladimíra Franze.

Koho přivítá ve svém pořadu Jan Kraus tento pátek? Víte co? Nechte se překvapit a zatím se podívejte do galerie hostů pořadu Show Jana Krause.

Nová, čtvrtá řada Show Jana Krause startuje už tento pátek ve 22.20 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.