Seriály a filmy

5. listopadu 2018 14:35

Ilona Blašková

Thom Artway ve středu pokřtí své třetí album!

Mladý písničkář Tomáš Maček alias Thom Artway se představí již ve středu 7. listopadu v pražském klubu Akropolis, kde pokřtí své nové album s názvem “All I Know“. A na pódiu rozhodně nebude sám!

Český pop-folkový zpěvák Thom Artway patří mezi generaci mladých písničkářů, kteří s kytarou v ruce obráželi ulice světových měst. A už tuto středu zavítá do pražského Paláce Akropolis, kde pokřtí své poslední, v pořadí třetí album s názvem “All I Know“. A kdo se stane jeho kmotrem?

Kmotři, resp. kmotry budou rovnou tři! Jednou z nich bude zpěvačka Lenny, která si s Thomem na jeho nové desce střihla duet “Chasing The Wires“ a společně vůbec poprvé ho zazpívají naživo.

Druhou kmotrou bude modelka a violoncellistka Terezie Kovalová a třetí Anna Šebková, která si po jeho boku zahrála ve videoklipu k titulní písni “All I Know“. Samotný večer však otevře duo Kieslowski.

A jak se na křest těší samotný Thom? „Je to pár dní, co jsme se s kapelou vrátili z Paříže, kde jsme zahráli na showcase festivalu uprostřed Montmartru. Atmosféra tohoto místa nás nabila neuvěřitelnou energií a teď už se nemůžeme dočkat, až ji budeme moci vložit do pražského křtu. Přípravy jsou v plném proudu. Bude to velkolepé,“ prohlásil mladý zpěvák.

Mimopražští ale nemusí smutnit. V plánu jsou ještě další dva křty, 21.11. v brněnském Kabinetu Múz, kde se mimo Thoma představí i maďarská kapela Vera Jonas Experiment, a 30.11. v uherskobrodském Kině Máj.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.