Seriály a filmy

7. listopadu 2013 14:10

Markéta Zídková

Titul Česká Miss nastartoval Gabriele Kratochvílové kariéru. Přihlaste se a nastarujte tu svou

Tereza Chlebovská informuje o dění v Lize mistrů na Primě. Gabriela Kratochvílová si zahrála ve filmu Bony a klid II. Monika Leová moderuje Odpolední zprávy na Primě. Co všechny dívky spojuje? Zvítězily v soutěži Česká Miss a změnily tak svůj život.

Je to právě rok, co se první krátkovlasá Česká Miss Gabriela Kratochvílová objevila na castingu soutěže krásy v Jihlavě.

Za rok se její život otočil o mnoho stupňů hned několikrát. A to díky vítězství v soutěži Česká Miss 2013.

Zásadním momentem byl jistě postup do finálové desítky České Miss 2013, kam ji poslala semifinálová porota. V tu chvíli ještě Gabriela ale vůbec nevěřila, že by právě ji mohla v přímém přenosu velkého finále na Primě korunovat Ornella Muti.

Poslední rok Gabriely ve fotografiích:

Od vítězství se už Gabriela nezastavila. Čekala ji nekonečná řada focení, rozhovorů, akcí, módních přehlídek, stala se tváří kampaně přední české návrhářky Beaty Rajské, setkávala se s dětmi na táborech, aby je inspirovala ke zdravému životnímu stylu a k tomu pokračovala v magisterském studiu.

Na světové soutěži Miss Universe v Moskvě Gabriela získala cenu Bond Girl.

Tady najdete pozvánku na casting České Miss 2014:

Gabriela neopustila ani svůj chotěbořský mažoretkový tým, trénovala v rámci časových možností dál a i zde se úspěch dostavil – JK Dance Team Chotěboř získal stříbro na Mistrovství Evropy mažoretek. Do třetice velkých úspěchů Gabriela dostala od režiséra Víta Olmera nabídku na roli Lindy ve filmu Bony a klid II.

Neváhejte ani vy a přihlaste se do jubilejního desátého ročníku soutěže o nejkrásnější dívku České republiky. Přihlásit se můžete ZDE.

„Role Lindy v pokračování dnes už legendárního filmu Bony a klid je pro mě určitě velkou výzvou. Ze začátku jsem měla obavy, zda to zvládnu, je to moje první filmová zkušenost a stále mám obrovský respekt především k režisérovi Vítovi Olmerovi, ale už si natáčení víc užívám a doufám, že to těm úžasným hercům, se kterými mám možnost točit, nepokazím,“ směje se Gabriela.

Ve filmu, který bude mít premiéru na jaře příštího roku, se Gabriela objeví po boku Romana Skamene, Jana Potměšila, Jakuba Prachaře, Veroniky Jeníkové a dalších.

Gabriele titul Česká Miss zcela změnil život. Díky němu se jí otevřely profesní příležitosti, ke kterým by se jinak dostávala po mnohem delší a složitější cestě.

Neváhejte ani vy a přihlaste se do jubilejního desátého ročníku soutěže o nejkrásnější dívku České republiky.

Přihlásit se můžete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.