Tomáš Matonoha v nové politické late night show na Prima Comedy Central

Televizní kanál Prima Comedy Central po úspěšné stand-up show Comedy Club přichází s dalším pořadem z vlastní tvorby. V osmi dílech Week and Show Tomáše Matonohy, jejíž první díl uvidíte už 24. března ve 22.00, se moderátor Tomáš Matonoha s Karin Krausovou a reportérem Petrem Vydrou podívají na domácí i zahraniční události v absolutně nečekaných souvislostech. Nebudou se s politikou párat a rozhodně nebudou šetřit ani své hosty.

„Jsme rádi, že můžeme českým divákům přinést nový pořad, který se dívá na politiku trochu jinou a zábavnější optikou. Těšit se mohou na zajímavá témata, satirický humor a hosty z řad politiků, ale i mocných a slavných z jiných odvětví,“ říká László Szücs, Head of PR and Communications společnosti Viacom, a dodává, že pořad stejného formátu začala společnost nedávno vysílat v Rumunsku a Maďarsku, kde s ním slaví úspěchy.

Nový magazín Week and Show Tomáše Matonohy divákům každý týden ukáže, že i mocní, slavní a úspěšní z celého světa i z domova mají smysl pro humor a že se prostě nemohou udržet, aby čas od času neukázali, že je s nimi legrace.

Week and Show Tomáše Matonohy začíná

Hned v prvním díle se můžete těšit na představení nekorektního youtubera Sedláčka nebo ukázkový migrační model České republiky, který by mohla využít Velká Británie po Brexitu. Překvapením bude jistě i vliv slavné spisovatelky románů Rosamunde Pilcher na vztahy mezi USA a Severní Koreou.

Česko jako ukázkový model politické kultury

V druhém dílu se pak Tomáš Matonoha se svými kolegy zaměří na Českou republiku coby ukázkový model politické kultury. Konkrétně se podívají na novou politickou stranu Jaromíra Soukupa i na pracovní podmínky v podniku Vodňanské kuře.

Dívejte se od 24. března na původní novinku Week and Show Tomáše Matonohy na Prima Comedy Central.

Prima Comedy Central patří do globální komediální sítě Comedy Central společnosti Viacom International Media Networks a v České republice vysílá od 14. prosince 2015. Od té doby přináší oblíbené seriály, jako jsou South Park, Jak jsem poznal vaši matku nebo Griffinovi, ale i vlastní tvorbu – především oblíbenou stand-up show Comedy Club.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.