TOP 5 filmů z iPrima.cz. Tyto doporučujeme na prosinec

Na iPrima.cz najdete kdykoliv k přehrání online na 400 prvotřídních českých i zahraničních filmů. Pro inspiraci jsme vybrali pět snímků, které by vám v našem archivu neměly uniknout.

Co jsme komu zase udělali?

Co jsme komu udělali? Problém manželů Verneuilových není v tom, že by jejich dcery nikdo nechtěl. Naopak. Problém je, že ani jeden ženich není po vůli jejich tradičně katolickým názorům. A jaké peklo čeká Verneuilovy v pokračování? Co jsme komu zase udělali? Ptají se Verneuilovi tentokrát.

Lída Baarová

Odjela za slávou do velkého scěta. V nebezpečné době. Česká herečka Lída Baarová je v roce 1934 pozvána do berlínských filmových ateliérů Babelsberg, považovaných za evropský Hollywood. Po počátečních potížích nakonec okouzlí i davy fanoušků v celém Německu. Přehrajte si skutečný příběh legendární herečky, která milovala zločince.

Strážci majáku

Na skotský ostrůvek přijíždí nová trojice strážců majáku. Thomas (Peter Mullan), veterán bez rodiny, James (Gerard Butler), muž vydělávající peníze pro svou ženu a dvě děti, a Donald (Connor Swindells), mladík, který má s sebou pouze svou brašnu. Jejich práce jsou údržba majáku, občasné opravy zařízení a především hlídání světla navádějícího lodě. Jednoho dne ale Donald objeví mezi útesy rozbitý člun, mrtvolu neznámého muže a zamčenou bednu...

Anděl páně 2

Užijte si o svátcích pokračování komediální rodinné pohádky Anděl páně. Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela opět ponoukat: "Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a budeš vědět to, co ví jen Bůh!" Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně.

Ženy v běhu

Český film Ženy v běhu vás bude bavit svým milým humorem, sympatickým hereckým obsazením, zápletkami, obecně dobrou náladou i skvělou hudbou. A zdaleka to není komedie jen pro ženy!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.