Seriály a filmy

20. března 2013 15:25

Markéta Zídková

TOP Star magazín dnes odhalí soukromí královen krásy

Na dnešní večer jsme pro vás připravili v TOP STAR magazínu speciální díl plný ženského půvabu. Prozradíme vám, jak žijí vítězky soutěží krásy z minulých let. A zároveň spustíme hlasování o Českou Miss 2013, protože o ní rozhodnete vy, diváci.

Jak žijí bývalé missky?

1. JITKA VÁLKOVÁ

Odmalička to chtěla dotáhnout dál než její spolužáci. Díky České Miss si splnila několik snů. Stala se zpěvačkou a také našla lásku.

2. IVANA CHRISTOVÁ

Historicky první Miss, kterou diváci dokonce vypískali. Jak dnes žije Ivana Christová? Proč nechce dceři dovolit jít v jejích stopách?

3. SHOW PLNÁ HVĚZDNÝCH HOSTŮ

Jedineční hosté si pro show připravili jedinečné kousky a hvězdná porota je složená ze samých předních znalců krásy, vtipu a šarmu. Na koho se můžeme v sobotu těšit?

4. SILVIA LAKATOŠOVÁ

Miss Československa z roku 1993 před nedávnem nafotila sexy fotky a její dokonalé křivky jí prý závidí všechny finalistky. Sleduje Českou volbu královny krásy? Řekne nám svůj tajný tip?

5. KATEŘINA STOČESOVÁ

Kateřina Stočesová vyměnila květinářství za golfová hřiště. Proč nezůstala v zahraničí a mrzí ji, že za ní jela na mezinárodní soutěž Alena Šeredová?

6. MONIKA ŽÍDKOVÁ

Přestože jí vítězství v soutěži Miss a Miss Europe změnilo život, rozhodla se s modelingem skončit a naplno se věnovat rodině, také jako jediná vítězka zůstala se svým přítelem, teď manželem.

7. TEREZA FAJKSOVÁ

Tereza Fajksová zvítězila v mezinárodní soutěži zaměřené na ekologii - Miss Earth. Jak se na soutěž připravovala a co se stalo s recyklovatelnými šaty, které měla sebou?

8. MICHAELA MALÁČOVÁ

Zakladatelka České Miss a Miss Československo v roce 1991. Jak jí změnila soutěž život? Poprvé jako mladé dívce, podruhé jako podnikatelce, která vdechla soutěži nový život.

9. REPORTÁŽ Z PŘÍLETU MISS

Přímému přenosu předchází i čtrnáct dní dlouhé soustředění, na kterém se všechny finalistky důkladně připravovaly na nejdůležitější večer svého života. Jsou kamarádky? A kdo má největší trému?

10. SPUŠTĚNÍ HLASOVÁNÍ

Ve středečním vysílání spustíme hlasování, protože jsou to právě diváci, kdo zvolí Českou Miss 2013!

Na přímý přenos se můžete těšit už tuto sobotu 23. března. Sledujte přímý přenos na Prima family ve 20.15.

Vše, co chcete vědět o České Miss 2013 a nestihli jste se zeptat, najdete ZDE.

V porotě České Miss 2013 zasedne i náš Martin Kraus, kterého znáte ze seriálu Cesty domů. Podívejte se ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.