TOP STAR speciál o dokonale nedokonalém Jiřím Krampolovi

Jiří Krampol není jen moderátorem, který národ už patnáct let přesvědčuje o tom, že nikdo není dokonalý. Ani on nebyl vždy dokonalý. O svém životě promluví nejen sám Jiří, ale i jeho rodina a přátelé. TOP STAR speciál s Jiřím Krampolem sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima family.

Oblíbený herec, dabér a moderátor zábavného pořadu Nikdo není dokonalý se sice narodil v Buštěhradě, klukovská léta ale proběhal na pražském Žižkově. Možná právě tyhle zkušenosti pak zúročil v kriminálce Malý pitaval z velkého města. K tomuto seriálu ale byla cesta malého Jirky ještě dlouhá.

Chudé rodinné poměry donutily rozeného komika k manuální, ale poctivé práci. Jiří Krampol se vyučil soustružníkem, pracoval jako údržbář, a k herectví ho nalákala až láska. Platonická láska k „princezně Marušce“, Mileně Dvorské.

Rozhodl se proto nastoupit na DAMU, kterou v následujících letech také absolvoval. Ze soustružníka se tak stal pan herec s angažmá na takových scénách jako Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Na zábradlí a další, ale hlavně Divadlo Semafor.

V divadle i na obrazovkách září

Právě z autorských večerů s Miloslavem Šimkem v Semaforu si jej pamatují mnozí diváci. Z „prken, která znamenají svět“ si Jiří Krampol čas od času odskočil ztvárnit seriálovou či filmovou roli. Nezapomenutelným se stal ve filmech Parta Hic, Jen ho nechte, ať se bojí či v seriálu Synové a dcery Jakuba Skláře. Roli hostinského, kterou zde hrál, považuje Jiří Krampol za svoji životní.

Mimochodem, tuto postavu si můžete připomenout na Prima family 25. června, kdy vysíláme první díl seriálu Synové a dcery Jakuba Skláře. Dále jej můžete sledovat každé úterý a čtvrtek.

I osobní život Jiřího Krampola by vydal na samostatný seriál. Divoká léta předchozího období, kdy stačil vystřídat tři manželky, jsou ale zjevně u konce. S tou poslední, čtvrtou, oslavili nedávno dvacetileté výročí svatby. A na co Hanka Jiřího „klofla“?

To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima family ve Speciálu TOP STARu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.