Seriály a filmy

11. srpna 2015 01:00

Iva Kropáčková

Topíte plynem či elektřinou a chcete ušetřit tisíce? Vyřešte to teď v létě

Nejefektivnějším způsobem, jak ušetřit v zimě za topení, pokud využíváte plyn či elektřinu, je změna dodavatele. Během letních prázdnin je nejvyšší čas vše vyřešit, abyste stihli přejít do začátku topné sezony...

Zbystřit byste měli zejména tehdy, máte-li na smlouvě výpovědní lhůtu 3 měsíce. Takových smluv je většina, nicméně lze se setkat s až 5měsíční lhůtou. A navíc můžete snadno odejít ve chvíli, kdy máte uzavřenou smlouvu na dobu neurčitou. Nejste-li spokojeni s vaším stávajícím dodavatelem a/nebo chcete výrazně ušetřit, máte tady na Prima Rádci skvělou šanci porovnat trh a vybrat si z desítek nejrůznějších nabídek. Ušetřit se dá u plynu až 10 tisíc v závislosti na dodavateli a lokalitě, u elektřiny až 8 tisíc korun. Pokud zjistíte, že máte uzavřenou smlouvu na dobu určitou, měli byste raději počkat až do doby, kdy vám vyprší sjednaná lhůta – při předčasném ukončení byste mohli platit nemalé sankce.

ONLINE KALKULAČKY s možností sjednání:>>> CHCI UŠETŘIT ZA ELEKTŘINU>>> CHCI UŠETŘIT ZA PLYN

A navíc – O N L I N E P O R A D N A: Potřebujete poradit konkrétně, jak můžete za energie ušetřit právě vy, jestli s vaší současnou smlouvou můžete změnit dodavatele a kdy, zda si můžete dovolit cenu fixovat, uzavřít smlouvu na dobu určitou nebo který dodavatel je pro vás nejvýhodnější?

Nabízíme vám BEZPLATNOU osobní, telefonickou či mailovou KONZULTACI s odborníky Prima Rádce.

Poradíme vám, jaké řešení bude ve vaší situaci nejlepší. V kontaktním formuláři vyplňte kontakt na vás, naši odborníci se vám v co nejbližším možném termínu ozvou.

Zkusili jste srovnat? Hlasujte prosím v naší anketě:

Co můžete čekat při změně dodavatele? Vše se dozvíte zde:

PROCES ZMĚNY DODAVATELE

NEKALÉ PRAKTIKY NĚKTERÝCH PRODEJCŮ A RADY, JAK SE UBRÁNIT

A tady ještě spousta tipů včetně online seriálu o úsporách energií:

SPECIÁL o energiích u vás doma

- praktické rady a tipy na úspory

- vše o změně dodavatele

- hraný on-line seriál

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.