Topmodelka Krainová je podezřelá z vraždy!

Vražda v antikvariátu! Další díl primácké detektivky Kapitán Exner zavedl Michala Dlouhého mezi umělce a herce. Proč a kdo zavraždil seriálového herce Borise Maternu v podání Viktora Limra? Do hledáčku kapitána Exnera se při vyšetřování dostala i modelka Simona Krainová.

Ta hraje manželku hudebního skladatele v podání baletního mistra Vlastimila Harapese a před kamerou si spolu zahráli vůbec poprvé. „Na natáčení vzpomínám s láskou. Pan Harapes byl strašně milý a byla jsem poctěna, že se můžeme potkat. Michal Dlouhý, to je také skvělý herec. Režisér Vítek Karas je můj kamarád, takže jsem si natáčení moc užila,“ říká Simona.

Přestože se scény natáčely před několika měsíci, detaily z výslechu, kterému ji kapitán Exner vystavil, si vybavuje dodnes. „Michal Dlouhý je velmi šarmantní, ale bylo těžké se vedle něj soustředit. On je taková autorita a obrovský profesionál, že když se pustila kamera, tak bylo vidět, jak pekelně se soustředí, a i kdyby bylo zemětřesení, tak on to dohraje. A tím se vlastně člověk učí a ohromně ho to posouvá,“ prozradila modelka.

Simona jako trémistka

Za sebou už má šest filmů a dva seriály, přesto při natáčení své nejnovější třetí seriálové role měla trému. „Mívám hroznou trému. Měli jsme dlouhé dny, kdy jsme začínali brzy ráno, a končilo se po půlnoci. Někdy byli všichni trochu přetažení a v momentech, kdy se některé scény opakují podesáté, tak pak člověk už ztrácí to soustředění a začnu být nervózní. Ale jinak mě to bavilo moc,“ přiznala Krainová.

To, že se s ní počítá v kapitánovi Exnerovi, se Krainová dozvěděla loni na podzim, dva týdny poté, co se jí svou rolí v seriálu pochlubila další modelka, Alena Šeredová. „Potkala jsem na letišti Alču Šeredovou a říkala mi, že v seriálu bude hrát. Dva týdny nato mi taky volali a já si řekla, že když tam může hrát Alena, tak to můžu přece hrát taky,“ směje se Simona.

Další díl nové primácké detektivky nabídne vedle hlavní dvojice Michala Dlouhého a Vicy Kerekes další hvězdy, například herce Oldřicha Navrátila a herečky Zuzanu Stivínovou s Klárou Issovou.

Podívejte se na to, kdo zavraždil slavného herce Borise Maternu, v dalším dílu Kapitána Exnera v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.