Seriály a filmy

30. května 2018 08:38

Ilona Blašková

Trend letošního léta – trojúhelník mezi stehny!

Na Instagramu se čas od času objeví mezi světoznámými modelkami na první pohled nepostřehnutelný trend, který se pak plíživě dostane do obecného povědomí. Podobným způsobem vzniknul i trend současného léta.

Sezona opalování a vodních radovánek je konečně tu a ta hlavní pozornost je letos upřena na zadečky, které udávají nový trend. S ním přišla britská média a nese název tunel, podle čokolády ve tvaru trojúhelníku. Takže se slavné krásky fotí v plavkách a ukazují půlky. Ale má to háček - musíte totiž splňovat jednu zásadní podmínku. Nejen že pomyslný trojúhelník připomínají šikovně zaříznuté plavky, ale pokud prý čokoládu nedostanete mezi stehna, jednoduše se s fotkou s odpovídajícím hashtagem můžete rozloučit.

Na první pohled neškodná podívaná tak zalarmovala výživové experty a část populace, která to považuje za naprosto bizarní.

„Nesouhlasím s médii, která nám předhazují, že musíme mít mezeru mezi stehny. A teď by ještě měla mít konkrétní tvar. Vytváříme tak generaci žen s velmi nízkým sebevědomím pokud budeme dál propagovat takový odpad. Vaří se mi z toho krev!“ napsala jedna z dam na sociální síť.

Další komentáře: Souhlasíte?

„Beatles zpívali, že vše co potřebuješ je láska. Teď podle médií zřejmě potřebuješ mezeru ve tvaru čokolády. Svět se zbláznil!“

„Když jsem byla mladší, snažila jsem se zhubnout, abych získala mezeru mezi stehny, ale mé tělo na to prostě není stavěné. Teď už jsem s tím smířená,“

„Bohužel nemám žádnou mezeru, protože je můj zadek příliš tlustý. Paradoxně právě kvůli té proklaté čokoládě!“ vzala to s humorem další slečna.

A co vy? Máte také mezírku ve tvaru trojúhelníku, či nikoliv? V rybníčku našich celebrit by se jistě pár takových adeptek našlo. Ostatně některé z nich už o víkendu oficiálně zahájily koupací sezonu, i když zatím se drží již osvědčeného trendu fotek s nafukovacími zvířátky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.