Třetí těhotenství herečky z Rizzoli & Isles bylo peklo: anémie a vyhřeznutý obratel

Angie Harmon je dynamická mladá žena, která se zhlédla nejen ve své kariéře, ale také v roli matky. Její tři dcery jsou toho důkazem, ačkoliv si během těhotenství vytrpěla pořádné peklo. Co se stalo?

Co uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE?

Při vyšetřování smrti mladého muže, který založil neziskovou organizaci zabývající se odstraňováním min, se poručík Vince Korsak ocitne ve smrtelném nebezpečí…

Více se dozvíte na Prima LOVE ve 20.15 ve čtvrtek.

Matka tří, herečka a bývalá topmodelka

Angie Harmon ztvárňuje postavu Jane Rizzoliové v oblíbeném krimiseriálu a během natáčení se jí podařilo otěhotnět. Třetí těhotenství podle herečky už rozhodně nebylo nic, co by si užívala, ačkoliv děti miluje a po skončení seriálu se už několik měsíců věnuje jen a jen mateřským povinnostem.

"Když jste těhotná poprvé, všechno je nové, na všechno se těšíte. S druhým těhotenstvím je to pořád skvělé, můžete se věnovat prvnímu dítěti a zároveň si s ním užíváte váš požehnaný stav. Ale moje třetí těhotenství bylo strašné. Měla jsem ranní nevolnosti, pak jsem dostala anémiii, což pro mě byla úplně nová situace. Aby toho nebylo málo, vyhodila jsem si obratel, takže jsem poprvé pocítila, co to je, když nemůžete bolestí skoro ani chodit," vysvětlila herečka americkému časopisu Pregnancy.

ANGIE HARMON BYLA PŘED HERECKOU KARIÉROU TOPMODELKOU. RODIČE SE DĚSILI!

Angie Harmon však úspěšně císařským řezem porodila i třetí dceru. Během těhotenství jí prý byl největší oporou manžel, bývalý hokejista NHL. S tím jejich manželství netradiční vztah na dálku nevydrželo. Angie Harmon nechtěla vychovávat své nejmenší v Los Angeles, kde natáčela seriál Rizzoli & Isles, proto dojížděla do Jižní Karolíny jen o víkendech.

Své tři dcery si po skončení seriálu jako single matka užívá dosyta, ale do nového partnerství se po rozvodu rozhodně nehrne.

ANGIE HARMON SE PO ROZVODU TINDERU VYHÝBÁ. JAK BUDE BALIT MUŽE?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.