Tři mušketýři dorazí i s mylady v pondělí večer

Jasně, víme, že klasický D´Artagnan je Michael York a elegantní Aramis Richard Chamberlain. Proč ale pro jednou neudělat výjimku a nepobavit se s Athosem Kieferem Sutherlandem a Charliem Sheenem v roli Aramise? Zkuste to se Třemi mušketýry na Primě v pondělí od 20.15.

Příběh hlubokého přátelství, na jehož úplném začátku byla šarvátka tří mušketýrů a vesnického mladíčka, není nutné dlouze představovat. Román Alexandra Dumase st. o D´Artagnanově cestě mezi mušketýry, kterou lemují pletichy na francouzském královském dvoře, intriky kardinála Richelieua i dobrodružná výprava kvůli diamantovým přívěskům až do Velké Británie, byl i v době svého vzniku opravdovým hitem. Dočkal se mnoha divadelních i filmových zpracování.

My vám teď nabízíme Tři mušketýry z roku 1993, které si vzala do parády filmová studia Disney. Těšit se můžete jak na svižné tempo, tak akční scény, jak je jen u mušketýrů možné, a krásné kostýmy a celkovou výpravu.

Vedle toho se vám určitě budou líbit i všichni (tou dobou) mladí představitelé hlavních hrdinů – tak třeba vyloženě klukovský D´Artagnan Chrise O´Donnella. Nebo Porthos, jehož bezvadně zahrál Oliver Platt. Že vám to jméno nic neříká? Vzpomeňte si na film Boeing 747 v ohrožení. Pamatujete si toho vynervovaného týpka, který nakonec svým ožvýkaným míchátkem na kávu vypnul bombu? To je přesně on.

Athos v podání Kiefera Sutherlanda je ještě zadumanější než kdy dříve a úplně nejlepší na celém filmu je Charlie Sheen. V roce 1993 ho ještě nestíhal jeden průšvih za druhým jako dneska a vy si tak můžete užít jeho alkoholem, drogami a bůhví čím ještě nepoznamenanou tvář. Protože Aramis je přece vždycky ten nejhezčí mušketýr, ne?

Takže v pondělí večer ve 20.15 zapněte Primu a podívejte se na Tři mušketýry.

Myslíte si, že znáte mušketýry? Otestujte se v našem kvízu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.