Seriály a filmy

20. února 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Trojan? Polívka? Brzobohatý? Donutil? … Koho mají čeští diváci v reklamě nejraději?

Prima Zlatá pecka bude už podvacáté ve středu večer v klubu Lávka udělovat ceny těm nejlepším kreativním počinům v reklamě.

Nejvíce nominací získaly agentury Lion Communications – divize Saatchi & Saatchi Prague, Havas Worldwide Prague, Omnicom Media Group, GUIDELINE, Insidea, ADVERTISING WAY, SCHOLZ & FRIENDS, COMTECH Group, VCCP a Wunderman, slovenské Wiktor Leo Burnett, Respect APP, MADE BY VACULIK, TRIAD, CORE 4 a Apple Pie.

Pod patronací Herecké asociace se také historicky poprvé dozvíme jméno herce či herečky, který získal nejvíce hlasů ve veřejném hlasování o „Nejoblíbenějšího herce v reklamě“. Svým hereckým favoritům dalo hlas 12.747 hlasujících z celé České republiky!

Prima Zlatá pecka je u nás jedinou soutěží kreativity v reklamě, jejíž porotu tvoří vždy špičkové umělecké osobnosti a marketingoví odborníci. Letos například režiséři a držitelé českých lvů Václav Marhoul a Ondřej Trojan, kameraman Vladimír Smutný, hudební skladatel Ondřej Soukup, scénárista Robert Geisler, ředitelka TV Branded Entertainment Fuse.CZ Hana Halvorsen Bank, Creativ Sales Manager TV Prima Lenka Zemanová, Štěpán Wolde z Media One, Tomáš Jindříšek z DARK SIDE a další.

Čestným předsedou letošní hlavní poroty je reklamní a umělecký fotograf Robert Vano.

Vybraní finalisté v kategorii TV spotů budou mít opět možnost být prezentováni ve 40 zemích světa v openingovém show Noci reklamožroutů, rozhlasové spoty budou opět soutěžit o speciální cenu společnosti Media Marketing Services v hodnotě 250.000 Kč. Prima Zlatá pecka se tradičně koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.