Seriály a filmy

16. dubna 2019 13:00

Iva Kropáčková

Účet bez poplatků nemusí být tou nejlepší volbou

Mít účet v bance je naprostou samozřejmostí. Možností, které dnes banky nabízejí, je skutečně nepřeberné množství – od účtů zdánlivě bez poplatků až po účty skutečně výhodné. Moderní účet už není jen o tom, zda je zadarmo, ale také o tom, jaké další služby vám zajistí, zda nemusíte plnit různé podmínky přímo vázané na bezplatnost a v neposlední řadě také o tom, jakou bezpečnostní úroveň vám nabídne.

Mít bezpoplatkový účet je současným fenoménem. Většina účtů, které se na první pohled tváří, jako že jsou zadarmo, v sobě ovšem skrývá několik chytáků. Nejčastější se jedná o splnění několika podmínek. Pokud je splníte, neplatíte. Ovšem pokud je nesplníte, okamžitě platíte desítky korun za vedení účtu, ale v řadě případů i za výběry z bankomatů nebo odchozí platby. Doporučujeme proto hledat spíše účty, kde po vás nebudou chtít plnění žádných podmínek, byť tento účet nebude úplně zadarmo. Příkladem takového kvalitního účtu je MůjÚčet Plus od Komerční banky.

„Naši klienti nemusí přemýšlet nad tím, zda splnili nějaké zbytečné podmínky pro to, aby získali výhodnější účet. Nabídku jsme zjednodušili tak, aby byla srozumitelná a splňovala každodenní potřeby. A podle zájmu klientů si myslím, že se nám to u účtu MůjÚčet Plus podařilo,“ uvedl Pavel Zúbek z Komerční banky.

MůjÚčet Plus - levný účet, který se vyplatí

Příkladem vedení účtu, který se ve finále skutečně vyplatí, je MůjÚčet Plus od Komerční banky za 39 Kč měsíčně. Za cenu jedné kávy v běžné restauraci dostanete vše, co skutečně potřebujete – v rámci ČR veškeré elektronické příchozí i odchozí úhrady v Kč, bezplatné výběry hotovosti z jakéhokoli ze 778 bankomatů KB a navíc měsíčně dva další z ostatních bankomatů v ČR. Vedení účtu zahrnuje i bezpečné moderní aplikace pro internetové bankovnictví jak v počítači, tak i v mobilu, nebo třeba možnost platit pohodlně a bezpečně mobilním telefonem či chytrými hodinkami.

Bezpečnost je v KB na prvním místě

U klientů hraje významnou roli i další skutečnost, a tou je bezpečnost. Objevují se totiž stále rafinovanější způsoby, jak od lidí získat přihlašovací údaje do internetového bankovnictví. Na Komerční bance je sympatické, že již čtyři roky jako jediná banka v ČR nabízí svým klientům zdarma sofistikované bezpečnostní řešení Trusteer Rapport od IBM, které klienty banky úspěšně ochraňuje. Chrání jak před nelegálními útoky během přihlašování do internetového bankovnictví (phishing), ale také chrání přístupové údaje klientů, aby nedošlo k jejich zkopírování či jinému zneužití (keylogger).

Nechte doma peněženku a plaťte mobilem nebo hodinkami

Samozřejmostí pro všechny klienty KB je i moderní a bezpečné internetové bankovnictví a díky tomu můžete své finance spravovat doslova odkudkoliv. Navíc, můžete velmi jednoduše a intuitivně svůj chytrý telefon či hodinky přeměnit na platební kartu a začít platit u jakékoli pokladny umožňující bezkontaktní platby tzv. „pípnutím“ namísto hotovosti nebo standardní platební karty. Obliba placení pomocí Apple Pay, Google Pay nebo hodinkových Garmin a Fitbit Pay u klientů v Komerční bance dynamicky roste.

Pro více informací o vedení účtu MůjÚčet Plus volejte bezplatnou infolinku KB 800 521 521, navštivte jakoukoli pobočku Komerční banky nebo webové stránky www.kb.cz/muplus .

Komerční sdělení

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.