Seriály a filmy

6. listopadu 2017 00:01

Iva Kropáčková

Ušetřete při nakupování. Díky cashbacku dostanete část útraty zpět

Jak ušetřit při online nakupování?

Při online nakupování je v dnešní době velmi výhodné využívat službu vrácení peněz...

Nakupujeme v podstatě dnes a denně. Nejen v kamenných obchodech, ale stále více také přes internet. Z pohodlí domova vybíráme zboží nejen v českých e-shopech, ale i zahraničních. A právě při online nakupování lze velmi šikovně šetřit, a to v celé řadě internetových obchodů s nejrůznějším sortimentem – od elektroniky či hraček po oblečení, potraviny, sportovní vybavení, nářadí či drogerii. Z nákupu můžete dostat až desítky procent zpátky. Jak je to možné?

Cashbackové portály – nakupování s úsporou

Existuje několik webových stránek, které po registraci fungují jako brány pro nakupování v nejrůznějších online obchodech. Jedním z takových portálů je například Plnápeněženka.cz. Celý systém stojí na provizích od zúčastěných e-shopů, kterých se do systému zapojuje stále víc a víc. Internetové obchody standardně vyplácejí majitelům webových stránek provize za to, že jim přivedou zákazníka, který u nich nakoupí. A chytrá myšlenka cashbackových portálů tkví v tom, že se o provizi rozdělí se zákazníky. Vy, jako nakupující, se tak ve výsledku dostanete pod běžnou cenu, než je v nabídce e-shopu. Pro všechny strany takového obchodu je to výhodné, každý z něj profituje.

Jak proces nákupu funguje?

Vydělávání peněz při nakupování není nic složitého. Po přihlášení do portálu si najdete svůj oblíbený obchod nebo obchod, který nabízí vámi hledané zboží. Poté přejdete do obchodu a provedete nákup, jak jste zvyklí. A jakmile obchodník váš nákup přes prodejní portál potvrdí, budou vám připsány zpět peníze na váš uživatelský účet. Tam peníze vyčkají do žádosti o jejich výplatu. V případě webu Plnápeněženka.cz to může být částka ve výši až 25 procent z nákupů. Navíc už při registraci získáte uvítací bonus - 50 korun.

Cashback v kamenných prodejnách

Možná znáte pojem cashback z kamenných prodejen. Tady si díky službě můžete pohodlně vybrat hotovost z účtu – a to při placení nákupu, jehož hodnota přesahuje 300 korun. I v tomto případě tak můžete ušetřit, výběr je pro vás zdarma. Limitující je pouze částka. Maximální výše vybrané hotovosti může dosáhnout 1 500 korun.

Komerční sdělení

Sdílejte článek