Uvidíme se! Představujeme podzimní schéma televize Prima

Prima Group - Uvidíme se!

FTV Prima slavnostně představuje podzimní schéma! Tiskovou konferenci, pořádanou uprostřed Zoo Praha, ovládl kapitán Exner. Očekávaný stejnojmenný krimiseriál uvedl sám představitel hlavního hrdiny – herec Michal Dlouhý. Těšit se ale můžete na celou řadu programových novinek. Uvedeme například premiérové díly vašich oblíbených seriálů, jako je Modrý kód či Ohnivý kuře. Tím výčet podzimních premiér zdaleka nekončí. Přečtěte si o všech dále!

Podzim na Primě slibuje napětí, zábavu, soutěžní klání i pravidelné lekce s inspirací pro domácí pěstitele a kutily, žánry, na které jste na našich kanálech zvyklí.

Vezměme to pěkně popořadě.

Detektivní seriál podle bestselerů Václava Erbena: Kapitán Exner

Seznamte se! Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Během dvanácti večerů se divákům představí postupně šest nově zfilmovaných klasických detektivních příběhů s kapitánem Exnerem v hlavní roli.

Poznejte čtyři nejdůležitější postavy seriálu seriálu Kapitán Exner na iprima.cz

Seriál nabídne divákům vynikající herecké obsazení. Titulní role se ujal Michal Dlouhý, postavu doktorky Steinové ztvárňuje Vica Kerekes. Dvojici Exnerových podřízených, poručíků Beránka a Vlčka, hrají David Novotný a Jan Vondráček. Patologa Arnošta Bubleho hraje Arnošt Goldflam.

Podívejte se na rozhovor s ředitelem FTV PRIMA:

Pokračuje seriál Modrý kód

Koncem prázdnin pokračuje seriál Modrý kód novými medicínskými případy, spojenými s dramatickými příběhy pacientů i vztahovými peripetiemi hlavních postav v prostředí urgentu Nemocnice Rubava.

Co víc vás v seriálu Modrý kód čeká? Nové postavy, příběhy a lékařské případy najdete na iprima.cz

Zdejší lékaři jsou buď skvělí profesionálové s nějakým škraloupem, kteří by se momentálně jinde nechytli, mají nějakou slabost, nebo jsou tam zatrest. Případně to jsou lidé, kteří se do Rubavy přišli před něčím schovat.

Ohnivý kuře bude ještě vtipnější a napínavější!

A po prázdninách se na obrazovky vrací také oblíbený seriál z gastronomického prostředí Ohnivý kuře. V podzimní řadě vás čekají nové postavy, objeví se ale i dramatické příběhy!

Prima Partička se vrací v novém kabátě

Dobrá zpráva pro příznivce originálního a nezaměnitelného humoru: Vrací se zábavná show Partička, ale v novém kabátě.

Na podzim se rozjedou premiérové díly osvědčené Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Pětici budou doplňovat na střídačku další komedianti, např. Jakub Kohák nebo Michal Novotný. Čeká vás také řada VIP hostů z řad herců, zpěváků a sportovců. Nebude chybět spousta zábavných scének a historek a možná přijde ještě někdo další… Od 31. 8. každý čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Prima vaření má také co nabídnout

Z této kategorie se představují hned dva nové formáty s oblíbeným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem v čele.

Zdeňkova akademie

Tento nový pořad je nefalšovanou školou vaření Zdeňka Pohlreicha. Ten si své žáky vybral doslova z řad diváků a neváhal je pozvat rovnou do své kuchyně! Dvanáct premiérových dílů, dvanáct kuchařských technik! Přímo v praxi je zažijete nejen prostřednictvím kuchařů těch nejlepších restaurací, ale i v domáckém prostředí Zdeňkova oblíbeného statku. Jak si Zdeněk povede v roli učitele? A jak obstojí jeho žáci? To si rozhodně nenechte ujít!

Nové díly Ano, šéfe!

A Zdeňka Pohlreicha uvidíte i v úplně nových dílech populárního pořadu Ano, šéfe!

Hrdina kuchyně

Další praktické kulinární dovednosti pak můžete čerpat v novince Hrdina kuchyně. Je to zábavný lifestylový pořad nejen o vaření. Edukativně vypráví o surovinách, jejich původu a receptech na jejich zpracování.

Moderuje ho Marie Doležalová s kuchařem Martinem Škodou. Hrdinou kuchyně je vždy jedna surovina z místních zdrojů (např. švestka, kozí sýr, dýně, losos aj.).

Za původem „hrdiny“ se vydáváme na místa, kde se mu nejlépe daří, kde ho chovají či pěstují opravdoví odborníci, kteří o něm odhalí mnoho zajímavostí a důležitých informací.

Podzim s FTV Prima vás bude bavit!

A nejen na samotné Primě. Několik novinek si pro vás přichystaly i naše další televizní kanály. Prima ZOOM například od září chystá spustit pokračování hitu hitů Zázračná planeta II. Na stejném TV kanálu odvysíláme rovněž ojedinělou cestovatelskou sérii Srdcaři v Africe.

PROLISTUJTE SI PRESSKIT PODZIMNÍHO SCHÉMATU FTV PRIMA

Přehrajte si videospoty s novinkami pro jednotlivé kanály rodiny FTV Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.