Už se neunesu, naříkal Miroslav před nástupem do pořadu Tlouštíci. Pak začal neuvěřitelně makat

Do pořadu se Miroslav Tesař přihlásil s infarktem na spadnutí. Jak uvidíte ve 4. premiérovém dílu pořadu Tlouštíci, dokázal si nejen zachránit zdraví.

Do svatby byl Miroslav Tesař (41) štíhlý vitální fotbalista s váhou pod 90 kg. Pak ale začal přibírat a nebyly to svaly. Během posledních několika let nabral 60 kilogramů.

„Je mi 41, ale připadám si na 70,“ posteskl si řidič kamionu a fotbalový trenér SK Rybník před začátkem svojí velké proměny v pořadu Tlouštíci. Na začátku pořadu vážil Miroslav 156 kg, stěžoval si na bolesti nohou, špatně se mu dýchalo, nevešel se do žádného oblečení. Zhoršující se situaci si uvědomoval, žil ve strachu, že pokud nezhubne, dostane infarkt a „bude po mě“.

Miroslav už nezvládal žádný jiný pohyb, než je točení volantem. O nějaké dráze aktivního fotbalisty nemohla už být řeč.

Do pořadu Tlouštíci Miroslava přivedly právě obavy o zdraví. Odborníci při vstupním vyšetření potvrdili, že jeho obavy byly opodstatněné. Laboratorní výsledky ukázaly, že mu hrozí ateroskleróza, mozková cévní příhoda, infarkt a cukrovka.

Jeho jídelníček byl plný vysoce energetických surovin bez živin. Jedl velké množství uzenin, popíjel kolu a zelenině, luštěninám a čisté vodě se vyhýbal.

Do hubnutí se pustil s vervou a kila šla dolů. Po několikaleté přestávce dokonce začal opět sportovat. Mirek si ale bohužel dělal věci po svém. Redukční jídelníček si ještě více redukoval a výsledkem byla stagnace na váze.

Čeho se Mirek vzdal? A který Sparťan ho podpořil? Dívejte se na čtvrtou epizodu pořadu Tlouštíci a následný speciál Tlouštíci extra ve čtvrtek od 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.