Už se staví kuchyně pro novou kuchařskou show

Poslední šroubky nového království šéfkuchaře Pohlreicha se dotahují. Úpravy na přípravě nového studia vrcholí. Brzy se totiž slavný šéf vrátí na televizní obrazovky, a to ve velkém stylu. Už v sobotu 19. 10. ve 20.15 uvidí diváci TV Prima první díl show Česko vaří s Pohlreichem živě.

Přípravy na velkolepé kuchařské klání v těchto dnech vrcholí. Finišuje i výroba dekorací, ve kterých Zdeněk Pohlreich přivítá své první hosty. Vše o nové show a přesné znění receptů najdete na ZDE

Vařte a bavte se u toho

Zdeněk Pohlreich vám bude v novém pořadu napovídat v živém vysílání. Je to poprvé, co si budete moci v přímém přenosu vyzkoušet, zda jste schopni si pod jeho vedením uvařit.

Celý natáčecí štáb si klade za cíl zaujmout i ty diváky, kterým vaření a pořady o něm až tak blízké nejsou. Jde primárně o zábavu. „Je to zábava a myslím, že i dost dobrá. Ve spojení s vařením zase trošku jiná disciplína, než jsem dělal doposud,“ říká i samotný Zdeněk Pohlreich. A co se bude vařit? „Podstatné je, aby to dobře chutnalo a dobře vypadalo. Myslím, že to nikoho nezruinuje,“ uzavírá populární šéf.

Buďte připraveni. Nakupte si dopředu

Vždy týden před sobotním vysílání show najdete na webové stránce pořadu přesný soupis všech surovin a recepty z tříchodového menu, které se pak bude vařit v přímém přenosu.

V klidu si tak vše můžete nacvičit dopředu a pak už se jenom bavit, jak v sobotu jídlo uvaří Zdeněk Pohlreich se svými hosty. Vařit samozřejmě můžete také v reálném čase souběžně s vysíláním show. Záleží na vás.

Už dnes si můžete v klidu prohlédnout recepty, suroviny i pomůcky, z nichž bude Zdeněk vařit v přímém přenosu. Podívejte se do rubriky Recepty. Seznam surovin k nákupu si můžete vytisknout na hlavní stránce pořadu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.