Seriály a filmy

26. ledna 2016 15:17

Markéta Zídková

Už víme, co se odehrává v hlavě Chistiana Greye! První ukázka z nové knihy Padesát odstínů šedi jeho pohledem

Desátého února vychází již čtvrté pokračování úspěšného románu Padesát odstínů šedi. Tentokrát z pohledu Christiana Greye.

Pro ty, kdo se zamilovali (respektive především zamilovaly) do milostného příběhu Any a Christiana Greye, je tady další dávka napětí a erotiky. 10. února vychází již čtvrtý díl erotického románu Padesát odstínů šedi z pera autorky E. L. Jamesové. Zatímco první tři díly byly vyprávěny z pohledu Anastázie (zkráceně Any), tento díl nás konečně pustí do mysli Christiana.

Celá kniha s názvem Grey a podtitulem Padesát odstínů šedi pohledem Christiana Greye vyšla v anglosaském světě 18. června, přesně v den fiktivních narozenin hlavní mužské postavy. Fanynky a fanoušci se nechtěli rozloučit s milostným příběhem se sadomasochistickou příchutí, přezdívaným také porno pro mamky, zároveň toužili po dalších informacích o Christianově podivné minulosti a také je samozřejmě zajímalo, jak celý příběh prožíval Christian. „Každý, kdo byl někdy ve vztahu, určitě uzná, že tady jsou vždy dvě verze příběhu,“ říká na vysvětlenou autorka.

A tady už je slíbená první ukázka z nové knihy, celých 25 stran!

Příjemné čtení. Celou knihu najdete v knihkupectvích 10. února 2016.

Objednat si ji můžete na: http://www.albatrosmedia.cz/grey-predobjednavka/

(web)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.