Užijte si akce a krásné Zoe Saldanové ve filmu Smrtící orchidej

Nedělní noc završí dramatický příběh dívky, která se rozhodla nemilosrdně skoncovat s vrahy svých rodičů. Okouzlující Zoe Saldanová tentokrát využije mrštnost svého těla k tvrdé chlapské práci – vynalézavé likvidaci bezostyšných zabijáků. Primu zapněte v neděli ve 21:30.

Jméno představitelky hlavní role – Zoe Saldanové – může na první pohled působit trochu exoticky, ale vězte, že tato čokoládová kráska už několikrát navštívila i české obrazovky. Stačí si vzpomenout na film Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, v němž si zahrála postavu Anamarii, nebo na slavný Star Trek, v jehož novodobé filmové adaptaci ztvárnila komunikační důstojnici Nyotu Uhuru. Svět však okouzlila hlavně tanečními kreacemi v mnoha hudebních snímcích.

Ve filmu Smrtící orchidej se přesvědčíte na vlastní oči, že Zoe dokonale zvládá nejen své tělo, ale i hereckou drobnokresbu. Z tváře, která si zachovává dívčí pel, totiž občas zasrší blesky nenávisti a vy už budete tušit, že protivníci křehké dívky rozhodně nebudou mít ani chvilku oddychu. Však se jí budou také snažit drastickými způsoby zbavit.

O akční scény a napínavé poryvy děje tak nebude nouze. Za filmem totiž stojí producent a režisér slavné Nikity, objevného Pátého elementu a i u nás úspěšného filmu 96 hodin Luc Besson. Režii Smrtící orchideje sice předal do rukou mladšího kolegy, to však nijak neotupilo Bessonovu vynalézavost a naopak dodalo filmu na aktuální svižnosti.

Kdo nemá rád prvoplánové americké „bijáky“ toho možná nadchne, že koprodukční film, v němž své síly spojily tvůrci z Francie, USA a Velké Británie, skvěle drží napětí už od prvního záběru a jeho vysokou dávku umocňuje každým dějovým zvratem. Film opravdu není pro slabé povahy, koho ale baví překvapivost, nemilosrdné souboje a všudypřítomná atmosféra napětí, přijde si určitě na své.

Na film Smrtící orchidej se podívejte v neděli ve 21:30 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.