Užijte si úterní porci romantiky s filmem Řeka života: Návrat ztracené lásky

Se zmizením manželky se Robert odmítl smířit. Teď, pět let od tragické události, si je jist, že svoji ženu znovu našel. Je to ale stále tatáž osoba? Na romantický snímek natočený v exotické Brazílii se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě.

Manželství stavebního inženýra a talentované architektky se sice po devíti letech nedá považovat za zcela idylické, vzájemná láska nicméně z Roberta a Iris ještě nevyprchala.

Když dostane Iris nabídku navrhnout stavbu význačné budovy v Brazílii, neváhá. Její letadlo se ale zřítí nad amazonskými pralesy a i přes dvoutýdenní policejní pátrání zůstává nezvěstná. Robert hledání své ženy odmítá vzdát a pokračuje dál na „vlastní pěst“. I on však nakonec dochází k závěru, že Iris při letecké havárii zahynula.

Na svoji ženu ale stále nemůže zapomenout a i pět let po jejím zmizení udržuje její pracovnu v bytě, jako by si byla jen na chvíli odskočila. Život ale musí jít dál a nakonec se Robertovi podaří najít si novou lásku. Zdá se, že zdravotní sestra Katja je novou ženou jeho života. Chápe ale, že Robert na Iris nikdy tak docela nezapomněl, vzhledem k tomu, jak svou ženu ztratil.

Když už se zdá, že Robert začne s Katjou novou kapitolu svého života, dostane zprávu od svého brazilského přítele, který je přesvědčen, že Iris spatřil. Posílá dokonce ženinu fotografii. I Robertovi se zdá, že je na fotografii jeho žena. Proč by se mu ale pět let neozvala? Rozhodne se vzít vše do svých rukou a vyráží do Brazílie s úmyslem přijít záhadě na kloub.

Užijete si:

  • Krásné záběry brazilské džungle natočené v Belému ve státě Pará
  • Příběh rozvíjející se lásky mezi Robertem a Katjou
  • Melodrama o muži, který se najednou ocitl mezi dvěma ženami

Na vlnu romantiky se nalaďte s Primou v úterý ve 20.15 a rakouským filmem Řeka života: Návrat ztracené lásky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.