Seriály a filmy

24. října 2018 09:53

V centru Říma se zbláznil eskalátor. Přes dvacet lidí bylo hospitalizováno

Dvacet čtyři lidí, z nichž minimálně jeden v kritickém stavu, muselo být hospitalizováno po nehodě eskalátoru v římském metru. K nekontrolovanému zrychlení eskalátoru na stanici Repubblica station poblíž vlakového nádraží v centru města došlo v úterý krátce po půl osmé našeho času. Informovala o tom agentura DPA.

Hospitalizovaní lidé utrpěli nejčastěji lehká poranění nohou, nicméně jednomu z postižených podle agentury ANSA hrozí i amputace. Podle ruské ambasády sídlící v Itálii bylo mezi hospitalizovanými patnáct ruských a čtyři ukrajinští občané. Vzhledem k úternímu utkání fotbalové Ligy mistrů totiž v tu dobu na stadion v Římě mířili fanoušci CSKA Moskva.

Starostka Říma Virginia Raggi reportérům na místě nehody řekla, že podle výpovědí svědků fanoušci udájně na eskalátoru před jeho samotným zhroucením „skákali“ a „tančili“.

„Byla to podivná nehoda,“ uvedl římský hasič Giampiero Boscaino, který doplnil, že je příliš brzy na spekulace o příčině neštěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.