V dnešní Show Jana Krause uvidíte herečku Adélu Gondíkovou, fotbalistu Matúše Kozáčika a novináře Jindřicha Šídla

Show Jana Krause: Stále udivená Adéla Gondíková, fotbalista, který nechodí domů, a novinář, jemuž Jan Kraus napsal obdivný dopis!

Reprízu dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 22.05 na Primě.

Prvním hostem v Show Jana Krause byla okouzlující a usměvavá Adéla Gondíková, která si před usednutím na pohovku ještě stihla na hudbu i zatančit! Jako dárek mu herečka přinesla jitrnici, protože byla natáčet zabíjačku: „Knihu nikdy nenapíšu, abych vám donesla, tak vám nesu jitrnici!“

U tématu zdravé výživy na chvíli zůstali a Jan Kraus chtěl vědět, jak je to se zdravou výživou Adélina bratra Dalibora – zajímalo ho například, co jí. „Tak třeba jáhly,“ prozradila Adéla a Jan Kraus jen kroutil hlavou: „… to jsem neviděl od dětství…“ Přes zdravou výživu přešli v rozhovoru ke sportu a Adéla Janovi poradila, že když ho nebaví běhání, má provozovat chůzi s holemi. „Já chodím bez holí!“ na oko se urazil moderátor. „Mně se zdá, že ti, co chodí s těmi holemi, přehlídli, že není sníh!“

Poslechněte si historku, jak Adéla hrála ve svých 18 letech v klipu Tří Sester: :)

Kam až rozhovor s Janem Krausem došel? A proč se Adéla s Janem drželi za ruce?

Jako druhého hosta přivítali diváci slovenského fotbalistu Matúše Kozáčika, brankáře, který je v reprezentačním týmu Slovenska a momentálně v angažmá v Plzni. Jan Kraus pustil video zápasu, v němž Matúš famózně ubránil branku. Adéla se s dětinskou bezprostředností otázala: „A který to je?“ „Ten černý. Ten v brance, Adélo!“ upřesnil moderátor a všichni se rozesmáli, jen Adéla se Matúšovi omlouvala.

Rozhovor se nesl v duchu fotbalu, ale moderátor na svého hosta prozradil z jeho soukromí například to, že má čtyři děti. Zajímalo ho, jaké je s nimi stěhování v rámci Matúšových přesunů za fotbalovou prací. Jan Kraus chtěl také vědět, jak to má Matúš například s oslavou vítězství. „To přijdete domů asi hodně pozdě…,“ přemýšlel o situaci po vyhraném zápasu moderátor. „To domů nepřijdu vůbec!“ upřesnil se smíchem fotbalista. A jak to vypadá, když Matúšův tým prohraje? „To nepřijdu domů také!“

Jindřicha Šídla, svého třetího hosta, Jan Kraus představil jako politického komentátora, novináře a šéfredaktora Hospodářských novin. Prý mu před patnácti lety Jan Kraus napsal obdivný dopis. „A myslím, že jsem se tehdy nespletl!“ uznale pronesl na adresu svého hosta. Uvedl o něm také to, že je fotbalový fanoušek, a to „Arsenalista“. Jindřich pak popsal, jak probíhá jeho fanouškovská sezona, a že on sám do osmnácti let také hrál závodně fotbal – a i když profesionálních výsledků nedosáhl, hrál proti několika velice známým fotbalistům, jako je například Pavel Nedvěd. „Je zajímavé, že on tehdy ani nebyl nejlepší z ročníku. Ale to bylo v roce osmdesát sedm, šest, možná. Ale pak se zlepšil!“ ve zkratce vylíčil novinář.

Jak se známému politickému komentátorovi líbí glosy Jana Krause?

A pak se Jan Kraus svého hosta dotázal na úroveň médií. „Já jsem začínal před třiadvaceti lety – i tehdy lidé na politiku nadávali, ale aspoň si kupovali noviny. Dnes nadávají taky, ale noviny už si nekupují, nechce se jim za ně platit,“ popsal svou zkušenost pan Šídlo. „Já ale nevím, proč bych si dneska kupoval vzpomínky za včerejšek,“ vystihl situaci z pohledu zákazníka Jan Kraus.

O čem dalším zajímavém bude kromě politiky rozhovor s elitním českým novinářem? Co ještě dalšího prozradí Adéla Gondíková například o svém bratrovi a nakolik poodhalí fotbalové zákulisí Matúš Kozáčik?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.