V dnešní Show Jana Krause vás čeká terapie humorem

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání spisovatel Michal Viewegh, zpěvačka Olga Lounová a hypnoterapeut Martin Komínek.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. října ve 21.35 na Primě.

Vzhledem k tomu, že se blíží volby, a to jak v Česku, tak na Slovensku, pozval Jan Kraus jako „předskokana“ hostů dnešního dílu pana Pavla France, autora ideje Rekonstrukce státu. Pan Franc divákům názorně ukázal, jak by mělo vypadat hodnocení politiků, a vysvětlil některé další detaily, například jaké byly reakce politických stran na tento projekt.

Prvním hostem pořadu byl spisovatel Michal Viewegh, podle Jana Krause nejoblíbenější český spisovatel současnosti. Moderátor pustil ukázku z filmu Andělé všedního dne, který má zrovna premiéru a je natočen podle knižní předlohy právě přítomného spisovatele. Michal Viewegh přiznal, že je kromě spisovatele také pacient...

Jak se cítí a jaké literatury se od něj brzy dočkáme? Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

Jan Kraus se snažil Michalu Vieweghovi dát najevo, že se nesmí svému zdravotnímu stavu oddávat, a řekl, že opravdu vypadá lépe než kdy jindy. Ale i kdyby se necítil dobře, tak ho z toho zcela jistě jeho žena dostane!

Jako dalšího hosta přivítali diváci zpěvačku Olgu Lounovou, ženu, která ale i hraje, jezdí rallye, visí za nohy hlavou dolů…

Co Olga chystá v nejbližsí době? Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

„Já jsem taková atomovka,“ prohlásila o sobě například Olga a předvedla i to, jak se věnuje svému příteli. Speciální masáž dlaní předvedla na Michalu Vieweghovi. „Třeba jsme svědky přelomu v mém životě!“ usmíval se spisovatel. „Je pravda, že takový výraz tady ještě neměl!“ byl nadšený Jan Kraus a s poděkováním Olze za záchranu Michalova života se s ní rozloučil, aby přivítal třetího hosta pořadu.

Hypnoterapeut Martin Komínek nejdříve vysvětlil, že hypnoterapii se věnuje vedle svého normálního povolání. Pak specifikoval to, s čím za ním lidé nejčastěji přicházejí – například kuřáci a lidé s fobiemi.

Poslechněte si v našem rozhovoru před natáčením Show Jana Krause, s čím vším vám může hypnóza pomoci:

Hypnózu pak chtěl Jan Kraus zkusit i na Michala Viewegha. „To by nemělo smysl, když má člověk stres,“ nechtělo se do hypnózy panu Komínkovi. „Jen ho trochu učísnout, on má večer tu premiéru, tak ať je v pohodě!“ nedal se Jan Kraus. „Jsem rád, že nejste třeba urolog,“ rezignoval už spisovatel a opravdu se nechal panem Komínkem zhypnotizovat!

Zda se hypnóza povedla, se dozvíte dnes ve 21.30 v Show Jana Krause!

Prohlédněte si už teď fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.