V jakých filmech můžete vidět Matthew Grey Gublera z Myšlenek zločince?

Myšlenky zločince XI (14) - upoutávka

Matthew Grey Gubler začal už zamlada hrát v oblíbeném americkém seriálu Myšlenky zločince. Tolik filmových rolí tedy příliš nestihl, ale i přesto se na něj můžete podívat i ve filmech. A dva z nich jsou dokonce kultovní!

Co uvidíte v pondělním dílu Myšlenek zločince?

Speciální jednotku BAU čeká pořádná výzva. Pokud správně vyprofilují únosce děvčat, mohou jednu oběť zachránit. Je totiž stále naživu. Bude to chtít ale správné úsudky a pořádně pevné nervy.

Gině se podařilo utéci od násilnického věznitele a přivést do domu policii, aby pomohla její vězněné kamarádce. Pachatel je však na útěku a má u sebe ještě jednu dívku…

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE v pondělí ve 20.15!

Matthew Grey Gubbler a Anderson

Třináct let natáčení Myšlenek zločince nedalo herci z tohoto seriálu příliš prostoru k tomu, aby si vybudoval filmovou kariéru. Přece jen k několika filmovým rolím u představitele dr. Spencera Reida naštestí došlo. I když ho v rámci jeho začátku málem svedla kariéra modela. Gubler se modelingu lehce věnoval už na střední škole, když nastoupil na newyorskou uměleckou vysokou školu, dostal se do jedné z nejlepších modelingových agentur na světě DNA. Budoucí herec se stal během několika měsíců oblíbenou mužskou tváří pro různé módní kampaně.

V roce 2004 si ale jako student domluvil stáž u slavného režiséra Wese Andersona, jelikož se chtěl věnovat vždy režírování a psaní scénářů. Wes Anderson ho ale pobídl k tomu, aby si vyzkoušel herecký casting – povedlo se a vy můžete Gublera vidět ve snímku Život pod vodou.

500 dní se Summer

Matthew Grey Gubler má za sebou ale roli i v kultovní romantické komedii, která se netají tím, že se ve snímku rozhodně nejedná o lovestory. Zde si po boku talentovaného Josepha -Gordon Levitta a Zooey Deschanel zahrál kamaráda hlavní postavy. Ten radí hlavnímu hrdinovi v problémech lásky, ačkoliv sám tolik zkušeností nemá. Nezkušenost je ale vyvážená štestím – Gubblerova postava totiž našla lásku už v raném věku a stále jim to klape. Ve filmu se tak můžete doslechnout i krásné romantické věty z úst Matthew Grey Gublera o tom, jaká by byla jeho dívka snů.

Rok před 500 dní se Summer si zahrál i ve snímcích How to be a serial killer a The Great Buck Horward. V roce 2014 jste ho mohli vidět ve snímku o zombies Life after Beth.

Sledujte Myšlenky zločince uvidíte ve 20.15 na Prima LOVE každé pondělí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.