V jakých krásných místech se natáčela Naše irská farma?

Celý pracovní týden můžete sledovat na Prima LOVE romantický příběh jedné rodiny pocházející z Irska. Kde se německý snímek natáčel? Máme pro vás nápad, kam vyrazit na netradiční dovolenou.

Irský venkov na Prima LOVE

Věhlasný německý chirurg dr. Martin Winter si během návštěvy příbuzných v Irsku padne do oka s místní majitelkou ovčí farmy Erin O’Toole. Když se doktor přestěhuje na "zelený ostrov" i se svými temperamentními dcerami, začíná nová kapitola jeho života. Po smrti manželky se musí vyrovnat s novým prostředím, počáteční nedůvěrou, ale i úplně novou láskou.

Minisérie natočená v překrásné krajině na jižním pobřeží Irska zve diváky do okouzlujícího světa místního venkova. Věhlasný německý chirurg dr. Martin Winter (Daniel Morgenroth), který tragicky ovdověl, se během návštěvy příbuzných seznamuje s půvabnou majitelkou ovčí farmy Erin O’Toole (Eva Habermann). Padnou si do oka a zamilovaný doktor se přestěhuje do Irska společně se svými dcerami. Tak začíná nová kapitola života s dobrosrdečnou ženou po jeho boku. Naše farma v Irsku je romantická minisérie plná zajímavých pacientů i nečekaných překvapení, které doktorovi připraví jeho tři temperamentní dcery. Rodina se musí vyrovnat s novým prostředím, počáteční nedůvěrou a nakonec i svatebním veselím.

Kam se tedy vydat, když chcete zažít krásy Irska jako ve filmu?

Naše farma v Irsku se natáčela v irských městech Cork, Baltimore, Skibbereen, Glandore, Enniskeane, Clonakilty, Timoleague, Courtmacsherry, Kinsale a jejich okolí.

Baltimore, Skibbereen, Glandore, Enniskeane, Clonakilty, Timoleague, Courtmacsherry, Kinsale a jejich okolí.

Sledujte Moje irská farma od pondělí do pátku na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.