V pařížských katakombách se zjeví démon smrti

Jo musí vyřešit případ vražedkyně, za níž po celém světě zůstávají jen mrtví. Dokáže si poradit se skutečným démonem smrti a dopadnout ji za vraždu mladé ženy v pařížském podzemí? Uvidíte ve čtvrtek ve 21.30 na Primě.

Zohavené tělo mladé bakterioložky je nalezeno v jedné z chodeb pařížských katakomb. Jo zjišťuje, že ten, kdo ji tam ubodanou a zohavenou zanechal, měl co do činění s odběrem baktérií z koster a lebek mrtvých, kteří kdysi před lety zemřeli na mor. Co horšího, v laboratoři, kde mrtvá pracovala, policisté objevují důkazy svědčící o tom, že se žena snažila naklonovat dávno mrtvé baktérie moru

Při dalším vyšetřování vychází najevo, že se zavražděná před smrtí dala na sadomasochistické hrátky. Právě tato její záliba je dovede k tajuplné cizince, která byla její dominou. Ta však nebyla pouze přítelkyní mrtvé, ale udržuje i intimní styl s náměstkem ministra zahraničí. Když se Joovi podaří o ženě zjistit více informací, dochází mu, že se jedná o mezinárodní vražedkyni, jíž ve Spojených státech čeká trest smrti za vraždy svých sexuálních partnerů a členů jejich rodin.

Joova dcera se mezitím ocitá s podivným plicním onemocněním v nemocnici. Lékaři u ní diagnostikují plicní mor…

Koukněte se na pár záběrů z kriminálky Zločiny nad Seinou:

A nechte se nalákat upoutávkou:

Jak tento zamotaný díl Zločinů nad Seinou dopadne? Dozvíte se ve čtvrtek ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.