V pátek se na Primu vrátí Mumie!

Egyptské dobrodružství nebojácného Ricka a egyptoložky Evelyn se po čase rozjede nanovo! Ve filmu Mumie se vrací ale budou muset vyváznout z ještě šílenějších situací, u kterých navíc nebude chybět ani jejich odvážný syn Alex! Do Egypta se vydejte s Primou v pátek ve 20.15.

Londýn třicátých let si oblíbila smetánka tehdejší doby. Rick s Evelyn jsou již manželé a vychovávají osmiletého syna. Rok 1935 však rodinnou idylu nebezpečně rozkolísá. Prapodivný Evelynin sen totiž přivede celou rodinku Ricka O´Donnella spolu s trochu potrhlým Evelyniným bratrem Jonathanem zpátky do Egypta plného starověké minulosti.

Že to bude opět výprava plná nebezpečí a nečekaných zvratů, je jasné. Co ale tohle pokračování kasovního trháku Mumie okoření, bude malý Alex, který je dokonalým obrazem svých rodičů. Po mamince plný důvtipu a po tátovi nezapře srdce dobrodruha. Tak se také dostane k vzácnému náramku boha Anubia. Tenhle úlovek ale mnoho štěstí nepřinese, a tak se spolu s hrdiny příběhu budeme moci účastnit neuvěřitelného dobrodružství, které ohrozí dokonce existenci celé civilizace.

První díl ságy o Mumii byl plný hororových scén, ve dvojce se můžete o to víc těšit na důvtipné humorné scény, které lemují celý příběh plný neuvěřitelných nebezpečných situací. Z televizního křesla vás navíc nepustí dokonalé triky, díky nimž budete moci být nablízku nejen zdrcujícímu souboji Anubiovy armády, ale také se účastnit nevšední návštěvy předválečného Londýna. A pozor! Příští sobotu na vás čeká další pokračování dobrodružné návštěvy rozdivočelé minulosti, tentokrát pod názvem Mumie: Hrob Dračího císaře.

Ponořte se do starobylé nálady a neuniknou vám:

  • neuvěřitelně věrné scenérie starobylého Egypta i londýnských ulic 30. let
  • vtipné hlášky hlavních představitelů
  • krása Rachel Weisz a lišácká tvář Brendana Frasera
  • nadupané akční scény
  • výborné filmové triky

Na dobrodružný film Mumie se vrací se podívejte v pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.