Seriály a filmy

9. května 2021 22:00

Aneta Gretzová

Poznáváte ho? V Prostřeno! bude soutěžit hvězda lokálních zábav

Do Prostřeno! z Plzeňského kraje se přihlásila jedna z místních celebrit.

Švédská kapela ABBA už se sice dávno rozpadla, její fenomén ale stále přežívá dál. Sláva této legendární čtveřice neuhasíná také díky mnohým revivalovým kapelám, které lidem hrají její největší šlágry na živých koncertech. Jedním z nejúspěšnějších revivalů u nás jsou ABBA STARS, kde účinkuje pondělní hostitel Michal!

Některým hostům se bude Michalova tvář zdát povědomá už od samého začátku návštěvy. Tušení, že se Michal pohybuje v prostředí showbyznysu, se finálně potvrdí až během šmejdění. V jeho domě se totiž nachází spousta hudebních nástrojů, plakátů nebo třeba šatna plná extravagantních kostýmů, které k vystupování neodmyslitelně patří.

Podívejte se, kdo z hostů Michala pozná a kdo ne:

Zábava večera ve formě hudebního vystoupení se tak všem jeví jako naprosto jasná volba. Michal si na pomoc přivolá dokonce i zbylé tři členy své skupiny a v obýváku hostům vystřihne exkluzivní soukromý koncert. Ohlas publika na něj bude ale spíše vlažný. „Příliš jsme nezpívali ani netancovali, jelikož si myslím, že atmosféra byla lehce nervózní,“ shrnuje tuto rozpačitou situaci Víťa.

Podívejte se na obývákové vystoupení ABBA STARS:

Přihraje Michalovi jeho mini koncert nějaké bodíky navíc? Nebo naopak nebude pro ostatní hrát žádnou roli? Dozvíte se v pondělním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.