Seriály a filmy

3. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

V Prostřeno! navaří dva světoběžníci. Zpátky do Česka je vrátil covid

Sára i Vojta trávili poslední roky sbíráním zkušeností v zahraničí. Do pořadu Prostřeno! se oba přihlásili po náhlém návratu do domoviny.

Ještě donedávna šlo o trend, který pro mládež představoval naprosto běžnou záležitost. Vydat se po ukončení studia do zahraničí, aby člověk nabral zkušenosti a okusil na nějaký ten čas život mimo komfort domova. Stejný scénář následovali kdysi také dva hostitelé tohoto týdne – Sára, která uvaří v úterý, a Vojta, hostitel čtvrtečního večera.

Jejich životní cesty jsou si v mnohém podobné. Několik posledních let strávili v anglicky mluvících zemích (Vojta v Kanadě a Sára v Irsku). Oba se tam nějakou dobu věnovali práci v pohostinství. Velkou čáru přes rozpočet jim udělal příchod světové pandemie koronaviru.

Všeobecně těžké období spojené s omezením možností zaměstnání je přimělo k tomu, že se po letech vrátili zpět do Česka, kde na ně čekalo rodinné zázemí.

Podívejte se, jak hosté vychválí Sáru za její bezchybný food-plating:

A jelikož jsou oba „společenští tvorové“, šli do Prostřeno! především s přáním poznat nové fajn lidi a užít si hodně zábavy.

Pro ostatní ovšem bude stále důležité i to, co převedou za plotnou. Můžeme v receptech této dvojice čekat vliv inspirace z cizích krajů, nebo se raději uchýlí ke znovunalezeným chutím domova?

To se dozvíte v úterním a čtvrtečním Prostřeno!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.