V Show Jana Krause promluví Jožo Ráž o politice i světle na konci tunelu...

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání muzikant Jožo Ráž, moderátorka Soňa Müllerová a veterinářka Hana Žertová.

Reprízu dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 22.05 na Primě.

První bratislavský díl zahájí Jan Kraus jako již tradičně glosováním aktuálního dění, v případě tohoto dílu rozebere svou cestu do Bratislavy vlakem, protože cestování po D1 přináší příliš mnoho „dobrodružství“.

„Kdybych chtěl přijet po D1, tak to bych musel jet už včera!“ pronášel s ironií sobě vlastní a ve stejném duchu zhodnotil i cestu vlakem – rychlíkem, který jezdí mezi Prahou a Bratislavou již šedesát let. „Všechno je původní, i polstrování… Jen ceny v jídelním voze aktualizovali…“ komentoval svou jízdu vlakem dál a skončil zprávou ze slovenské ekonomiky: „Rád bych vám pogratuloval, milí přátelé, četl jsem, že jste nás ekonomicky dohnali. A dohnat tak vyspělou zemi, to jistě nebyla legrace… Dokázali jste to!“

Jako první host usedl ve studiu hudebník Jožo Ráž. Moderátor mu poděkoval za to, že přišel do televize, protože ví, že to nemá úplně rád. Jan Kraus si nasadil kšiltovku kapely Elán – prý si hned připadá mladší. Pak se Joža zeptal na jeho úraz, který se mu před lety stal na motorce. „Jediné, co je zvláštní, tak že jsem neviděl žádné světlo v tunelu,“ přemýšlel Jožo. „To si nemyslím, oba jsme inteligentní…“ „Nezačal jste špatně!“ přijal se smíchem moderátor. Bavili se pak spolu o Vladimíru Mečiarovi a Jožo přiznal, že si svým postojem vysloužil spoustu nepřátel...

Druhým hostem v bratislavském vysílání byla televizní a rozhlasová moderátorka Soňa Müllerová – kromě jiného bývalá žena Richarda Müllera. Jana Krause zajímalo, jestli se podobně jako Jožo Ráž s manželkou poznali na základní škole. Poté Soně pustil záznam jejího hlasatelského vysílání před mnoha a mnoha lety – Soňa uváděla jeden díl argentinské telenovely a retrospektiva do doby cca dvacet let zpátky byla opravdu humorná.

Pak vyprávěla, jak se s Richardem seznámila, a po chvilce hovoru přešli na téma mužů-kynologů. Soňa si prý u těchto mužů uvědomila, jak muži dokážou být citliví. „Máte to nějak rozdělené, kdo je vám třeba obzvlášť sympatický? Třeba jezevčíčkáři?“ „Mám, já mám ráda muže, co mají velké psy!“ „Je důležité vědět, že máte ráda velké psy – protože já bych zrovna přijel na koni jako blb…“ došlo po chvíli rozhovoru o psech Janu Krausovi a společně se pak i s Jožem bavili o tom, co na ženy zabírá, čím je získat. Podle Joža je to je zpěv a Soňa za ženy poradila jiné možnosti.

Posledním hostem byla veterinářka, zvířecí psycholožka a psychiatrička Hana Žertová. Jan Kraus hned uvedl situaci, kdy pes zahrabává misku do prostěradla. „Co byste poradila?“ ptal se moderátor. „To je moje pacientka,“ uvedla paní doktorka a prozradila, jak problém s majiteli vyřešila. Dalšími příklady byl pes, který kousl člověka do obličeje, odchyt kočky a pes, který považuje za nepřítele svou vlastní nohu. Paní doktorka na všechny dotazy trpělivě odpovídala, až pak Jan Kraus pozval do studia psovoda se čtyřmi psy a chtěl od paní doktorky vědět, v jakém jsou psychickém stavu...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.