V Show Jana Krause se těšte na Českou MISS, hitmakera Soukupa i netradičního terapeuta

V dalším dílu Show Jana Krause se představí hudební skladatel Ondřej Soukup, terapeut Karel Nejedlý a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Reprízu sledujte ve středu ve 22.05 na Primě.

Aktuální sérii hostů zahájí hudební skladatel Ondřej Soukup. I přes své bohaté zkušenosti s vystupováním v televizi, a dokonce i v přímých přenosech však přiznává, že se před natáčením vždy trochu bojí. Aby se jeho obavy rozptýlily, zavede Jan Kraus debatu hned zkraje na téma muziky a její všudypřítomnosti.

„České hudby se hraje minorita, rádia hrajou majoritu západní hudby, což je kulturní a ekonomická sabotáž vůči českým muzikantům, protože všechny peníze jdou do zahraničí,“ rozohní se Ondřej Soukup a dále vysvětluje, jak funguje princip výběru hudby v rádiích. Jana Krause obzvláště zaujme poznámka o čtyřech správných akordech, které když se zakomponují do skladby, jsou schopné ovlivnit její komerční úspěch. Přítomní hudebníci z Kapely Davida Krause moderátorovi i divákům předvedou tyto akordy v praxi.

Zkraťte si čekání večer rozhovorem s Ondřejem Soukupem:

Jana Krause trochu zarazí, jak divákům nejlépe představit druhého hosta, pana Karla Nejedlého. Nakonec společně dojdou k tomu, že je terapeutem, který používá metodu RUŠ, což je zkratka pro „Rychlou a Účinnou změnu Skutečnosti“, jejímž je zároveň autorem. Princip této terapeutické metody spočívá v tom, že když má člověk nějaký problém či z něčeho strach, je nutné nejprve spolu s terapeutem hledat příčiny v dětství, odblokovat je a vyčistit.

Jak to konkrétně probíhá, se pan Nejedlý pokusí demonstrovat přímo na místě s Janem Krausem, který identifikuje jako svůj aktuální problém placení daní. To, co mu na placení daní konkrétně vadí, předvádí v praxi tak, že chce po svém hostovi, aby mu vydal všechny peníze, která má u sebe. Přestože moderátor, nebo také Honzík, Honza, Jeník či Jeníček, jak jej pan Nejedlý oslovuje, není jednoduchý terapeutický objekt, Karel Nejedlý se nevzdává. Uvidíme, zda se bude chtít Jan Kraus smířit s myšlenkou, že by si měl říkat, že mu nevadí to, co mu vadí, a opakovat to tak dlouho, až mu to skutečně vadit přestane…

Zajímá vás, jak být šťastný? Dozvíte se to v rozhovoru s Karlem Nejedlým:

Prohlédněte si fotogalerii:

Do třetice přichází jako host Miss České republiky 2015 Nikol Švantnerová i se svou královskou korunkou. Sympatická brunetka má s účastí v soutěži krásy již předchozí zkušenost, i když tehdy se jí nepodařilo probojovat se až do finále, a tak má možnost srovnání toho, jak se soutěž vyvíjí a k jakým změnám došlo po změně majitele. Při přípravě na soutěž se dívky třeba učily chodit po módním mole, mluvit na kameru či zvládat stres.

Jana Krause samozřejmě zajímalo, jak tedy? „Pustit si písničku nebo správně dýchat,“ vysvětlila Nikol. Další moderátorovy otázky směřovaly opět do soukromí letošní královny krásy – na její studium, práci, přítele či na plány do budoucnosti.

Podívejte se na rozhovor s Nikol Švantnerovou:

Chcete-li se dozvědět, proč si ženy rozumí s fotbalisty či jaký je rozdíl mezi fotbalistou a normálním mužem z pohledu České Miss 2015, nezapomeňte si pustit Show Jana Krause na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.