V Show Jana Krause uvidíte tentokrát herečku, umělce a dokonce mentalistu

Pozvání moderátora Jana Krause do své předvánoční show přijali tři hosté naprosto odlišných profesí - oblíbená herečka Jana Švandová, výtvarník a hudebník Stanislav Diviš a Jakub Vosáhlo, muž se záhadně znějící profesí mentalista. Show Jana Krause sledujte v pátek ve 22:20 na Primě.

Prvním hostem usednuvším na červenou sedačku naproti Janu Krausovi je herečka Jana Švadová. Na Primě momentálně "dost frčí". Hraje totiž hlavní roli v sitcomu Drahá tchyně po boku Sabiny Laurinové a slovenských kolegů Mariána Labudy a Petera Marcína.

A nutno podotknout, že roli výstřední Květy, která si tu přihne trošku víc Martini, tu naštve svého zetě či dceru a naprosto si nebere servítky, hraje bezvadně. Museli jsme si jí proto zeptat, jaká je vlastně ona sama tchyně, jestli se seriálové Květě v něčem podobá. Protože jsou Vánoce za dveřmi, zajímalo nás také, jak bude letošní svátky trávit, na co se nejvíce těší a jaké tradice dodržuje. Podívejte se na video, co nám Jana Švandová odpověděla:

Jako druhý usedne tváří v tvář Krausovi Stanislav Diviš, výtvarník, hudebník a malíř, člen skupiny Tvrdohlaví. Tu v 80. letech spolu s dalšími umělci zakládal. Jak se vlastně zakládala umělecká skupina v době socialismu, byli její členové nuceni ustupovat kompromisům? Stanislava Diviše jsme se zeptali přímo v našem krátkém videu.

Diviš nedávno oslavil 60. narozeniny a vystavoval v pražské Galerii Václava Špály díla, která vznikala v posledních letech a která „promlouvají prostřednictvím barev a zdánlivých nepřesností v geometrických tvarech", jak sám autor popisuje. Věnuje se v současnosti spíše výtvarnému umění, nebo hudbě? A jsou pro něj obě tyto činnosti vzájemnou inspirací? I na to jsme se ho vyptali v našem videu:

Třetím hostem předvánočního dílu Show Jana Krause je mentalista Jakub Vosáhlo, který se živí čtením myšlenek. Jak se ovšem rozpovídal v našem videu, čtení myšlenek není ani tak činnost magická jako spíše technického charakteru. Ostatně, mrkněte se na video, kde "čtení myšlenek" vysvětluje, sami.

Vosáhlo na toto téma píše knihy, pořádá semináře pro manažery, hypnotizuje, baví lidi na večírcích. Podle něj může každý z nás žít téměř bez problémů. A když problémy přijdou, může je lehce vyřešit a žít přesně tak, jak si přeje. A jaký podle něj bude rok 2014? Uvidíte ve videu:

Podívejte se ještě na fotogalerii z tohoto dílu Show Jana Krause:

Show Jana Krause sledujte v pátek ve 22.20 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.