V sobotu na Prima LOVE poznáte Pachuť zrady s bývalou manželkou seriálového Dextera!

Během nedělního večera uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 další povedený thriller. Jak chutná Pachuť zrady? Ve filmu uvidíte i herečku Julii Benz, kterou můžete znát z úspěšného seriálu Dexter.

Zoey a Barry jsou oba policisté a vychovávají spolu malého syna. Když se jejich vztah kvůli Barryho nevěře rozpadne, získává Zoey syna do výhradní péče. Krátce nato zachvátí její dům požár a syn zahyne. Zoufalá Zoey však brzy přijde na to, že všechno je zřejmě jinak...

Více uvidíte v thrilleru Pachuť zrady na Prima LOVE ve 20.00 již tuto neděli!

Z krasobruslařky herečkou

Julie Benz, kterou ve snímku Pachuť zrady také uvidíte, se narodila v Pittsburghu v Pensylvánii do rodiny chirurga a krasobruslařky. Sama začala bruslit, když jí byly tři roky, ale ve čtrnácti utrpěla ošklivou zlomeninu a musela s tím na chvíli přestat. Na juniorském mistrovství USA skončila ve svých šestnácti letech třináctá. Stejně tak se krasobruslení na profesionální úrovni věnovali i její starší bratr Jeffrey a sestra Jennifer.

Po ukončení střední školy se Julia rozhodla jít studovat herectví do New Yorku a ve třiadvaceti letech svoji krasobruslařskou kariéru definitivně ukončila. Čekala ji série menších roliček v televizních seriálech a opravdový průlom v její kariéře mohl přijít už v roce 1996, kdy málem získala roli Buffy, přemožitelky upírů, ve slavném stejnojmenném americkém seriálu. Roli nakonec získala Sarah Michelle Gellar, ale Julii byla nabídnuta alespoň jedna z vedlejších rolí. Osvědčila se v ní tak moc, že se scenáristé nakonec rozhodli věnovat její postavě více prostoru, než původně zamýšleli, a díky tomu se její kariéra konečně rozjela. Zahrála si v seriálech Kriminálka Las Vegas i Kriminálka Miami a vytvořila jednu z hlavních postav ve výše zmíněném seriálu Dexter.

Pachuť zrady (Sole Custody)

Thriller

USA, 2014, 95 minut

Režie: Brenton Spencer

Scénář: Brian D. Young

Kamera: Cliff Hokanson

Hudba: Kevin Blumenfeld

Hrají: Julie Benz, Rick Ravanello, Chelsey Reist, Matthew Kevin Anderson, Samantha Ferris, Vincent Gale, Chelah Horsdal, Maxwell Kovach, Daryl Shuttleworth, Keith MacKechnie

Pachuť zrady můžete sledovat v neděli ve 20.15 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.