V sobotu na Prima LOVE poznáte Pachuť zrady s bývalou manželkou seriálového Dextera!

Během nedělního večera uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 další povedený thriller. Jak chutná Pachuť zrady? Ve filmu uvidíte i herečku Julii Benz, kterou můžete znát z úspěšného seriálu Dexter.

Zoey a Barry jsou oba policisté a vychovávají spolu malého syna. Když se jejich vztah kvůli Barryho nevěře rozpadne, získává Zoey syna do výhradní péče. Krátce nato zachvátí její dům požár a syn zahyne. Zoufalá Zoey však brzy přijde na to, že všechno je zřejmě jinak...

Více uvidíte v thrilleru Pachuť zrady na Prima LOVE ve 20.00 již tuto neděli!

Z krasobruslařky herečkou

Julie Benz, kterou ve snímku Pachuť zrady také uvidíte, se narodila v Pittsburghu v Pensylvánii do rodiny chirurga a krasobruslařky. Sama začala bruslit, když jí byly tři roky, ale ve čtrnácti utrpěla ošklivou zlomeninu a musela s tím na chvíli přestat. Na juniorském mistrovství USA skončila ve svých šestnácti letech třináctá. Stejně tak se krasobruslení na profesionální úrovni věnovali i její starší bratr Jeffrey a sestra Jennifer.

Po ukončení střední školy se Julia rozhodla jít studovat herectví do New Yorku a ve třiadvaceti letech svoji krasobruslařskou kariéru definitivně ukončila. Čekala ji série menších roliček v televizních seriálech a opravdový průlom v její kariéře mohl přijít už v roce 1996, kdy málem získala roli Buffy, přemožitelky upírů, ve slavném stejnojmenném americkém seriálu. Roli nakonec získala Sarah Michelle Gellar, ale Julii byla nabídnuta alespoň jedna z vedlejších rolí. Osvědčila se v ní tak moc, že se scenáristé nakonec rozhodli věnovat její postavě více prostoru, než původně zamýšleli, a díky tomu se její kariéra konečně rozjela. Zahrála si v seriálech Kriminálka Las Vegas i Kriminálka Miami a vytvořila jednu z hlavních postav ve výše zmíněném seriálu Dexter.

Pachuť zrady (Sole Custody)

Thriller

USA, 2014, 95 minut

Režie: Brenton Spencer

Scénář: Brian D. Young

Kamera: Cliff Hokanson

Hudba: Kevin Blumenfeld

Hrají: Julie Benz, Rick Ravanello, Chelsey Reist, Matthew Kevin Anderson, Samantha Ferris, Vincent Gale, Chelah Horsdal, Maxwell Kovach, Daryl Shuttleworth, Keith MacKechnie

Pachuť zrady můžete sledovat v neděli ve 20.15 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.