V sobotu si na LOVE užijete thriller Pronásledované a seriál Chirurgové

Pronásledovaná - upoutávka

Sobotní večer na Prima LOVE vás rozhodně nezklame, užijete si drama nejen v hlavním vysílacím čase, ale i v následujícím seriálu. Na co se můžete těšit?

Sobotní večer je na Prima LOVE vždy o nebezpečí a thrillerech, u kterých si můžete oddechnout během víkendu.

Ve 20.15 na vás čeká thriller Pronásledované. Thriller pojednává o domácím násilí a rozebírá i skutečnost, jak vlastně uniknout ze světa násilníka. Stephanie žije s násilnickým manželem. Má strach, že se jeho agresivita obrátí i proti dceři, proto raději jednoho dne obě zmizí a začnou žít pod novou identitou. Muž však po deseti letech zjistí, že jsou naživu, a chce je zpět…

11. řada Chirurgů a okamžitá operace doktorky

Hned poté, ve 22.10, se můžete těšit na jeden z nejúspěšnějších seriálů vůbec. Chirurgové už natáčejí 14. řadu. Na Prima LOVE se můžete těšit v sobotu večer na 11. řadu.

Co se bude ve 13. epizodě dít? Zákrok doktorky Hermanové už se blíží a ona se společně s Arizonou snaží splnit všechny operace, které jim před svou smrtí naplánovala. Bailey je požádá, zda by nemohly operovat její bývalou pacientku, která čeká dítě s nádorem, ale Hermanová ji odmítne. Amelia začne přednášet pro své kolegy o svém plánu, jak vyoperovat nádor Hermanové. Současně o sobě však začíná pochybovat, protože si myslí, že Derek by byl lepší. Dr. Hermanové začne nádor tlačit na optický nerv, což zhorší její vidění, a Amelia je nucena operovat okamžitě.

Sleudjte v sobotu večer Primu LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Chirurgové

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.