V sobotu si na LOVE užijete thriller Pronásledované a seriál Chirurgové

Sobotní večer na Prima LOVE vás rozhodně nezklame, užijete si drama nejen v hlavním vysílacím čase, ale i v následujícím seriálu. Na co se můžete těšit?

Sobotní večer je na Prima LOVE vždy o nebezpečí a thrillerech, u kterých si můžete oddechnout během víkendu.

Ve 20.15 na vás čeká thriller Pronásledované. Thriller pojednává o domácím násilí a rozebírá i skutečnost, jak vlastně uniknout ze světa násilníka. Stephanie žije s násilnickým manželem. Má strach, že se jeho agresivita obrátí i proti dceři, proto raději jednoho dne obě zmizí a začnou žít pod novou identitou. Muž však po deseti letech zjistí, že jsou naživu, a chce je zpět…

11. řada Chirurgů a okamžitá operace doktorky

Hned poté, ve 22.10, se můžete těšit na jeden z nejúspěšnějších seriálů vůbec. Chirurgové už natáčejí 14. řadu. Na Prima LOVE se můžete těšit v sobotu večer na 11. řadu.

Co se bude ve 13. epizodě dít? Zákrok doktorky Hermanové už se blíží a ona se společně s Arizonou snaží splnit všechny operace, které jim před svou smrtí naplánovala. Bailey je požádá, zda by nemohly operovat její bývalou pacientku, která čeká dítě s nádorem, ale Hermanová ji odmítne. Amelia začne přednášet pro své kolegy o svém plánu, jak vyoperovat nádor Hermanové. Současně o sobě však začíná pochybovat, protože si myslí, že Derek by byl lepší. Dr. Hermanové začne nádor tlačit na optický nerv, což zhorší její vidění, a Amelia je nucena operovat okamžitě.

Sleudjte v sobotu večer Primu LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Chirurgové

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.