V sobotu uvidíte Vražedné pochyby s bývalou kolegyní Castla na zabití

Během sobotního večera uvidíte drama Vražedné pochyby, kde si hlavní roli zahrála brazilská herečka, kterou většina seriálových fanoušků zná moc dobře. Kromě vedlejších rolí v seriálech jako je Hvězdná brána nebo Jak jsem poznal vaši matku, si srdce fanoušků získala v seriálu Firefly, kde zazářil Nathan Fillion, kterého znáte jako Castla na zabití.

Co uvidíte v sobotu ve 20.00 na Prima LOVE?

Půvabná Allison (Morena Baccarin) má skvělého přítele a před sebou úspěšnou kariéru. Ale o všechno přijde, když náhodou překvapí neznámého lupiče. Její přítel tragicky umírá. Allison vyvázne jenom o vlásek a je naprosto zničená. Zdá se jí, že všude kolem sebe vidí nebezpečného uprchlého zabijáka. Když se policii podaří dopadnout podezřelého, vypadá to, že její noční můra končí. Allison se uleví, ale jenom do té doby, než jí kamarádka představí nového přítele. Allison postupně uvěří, že policie zavřela nevinného a skutečný vrah je jí nebezpečně nablízku.

Brazilka, která natáčela s Castlem na zabití

Uhrančivá Morena Baccarin s brazilskou krví po dvacítce přesídlila do L.A., kde získala svoji dosud největší roli v televizním seriálu Firefly (2002 - 2003) a navazujícím filmu Serenity (2005). V úspěšném seriálu vystupovala jako luxusní společnice (neboli státem registrovaná prostitutka) Inara Serra. Firefly byl odrazovým můstkem i pro herce Nathana Filliona. Ten tvrdí, že pro něj byl seriál zásadní životní zkušeností. Před rokem si na svůj Instagram napsal jasné vyjádření.

"To už je opravdu 15 let, co jsem seriál Firefly dělal? Bylo by těžké všechno namačkat do seznamu, jak moc mě změnil, povznesl, stlačil dolů a učinil ze mne skromného člověka. Potkal jsem tu své nejbližsí, jednoho z nich dokonce ztratil. Vždycky říkám, že Firefly je moje srdce, ale ve skutečnosti moje srdce žije ve Firefly," přiznává Fillion.

Morena proslula v seriálu Firefly velkým množstvím různorodých kostýmů a luxusních šatů a s některými kolegy se spřátelila natolik, že se scházejí dodnes. Své kamarádce Jewel Staite (která zde hrála mechaničku Kaylee) byla kupříkladu na svatbě jako hlavní družička. Pro mnohé kultovní sci-fi seriál byl však po 14 dílech zrušen.

Herečka se od nového milénia pravidelně objevuje ve vedlejších rolích ve skvělých seriálech jako je Jak jsem poznal vaši matku (2006), Las Vegas (2006) nebo Hvězdná brána. I do Hvězdné brány ji pomohla role ve Firefly. Scénáristům tohoto seriálu se v roli Inary moc líbila. Adrie, vůdce Oriů, hlavního nepřítele v posledních dvou sezónách této série, byla pro ni v mnohém jiná - mj. protože se jednalo o nejednoznačně zápornou roli.

Sledujte v sobotu Vražedné pochyby na Prima LOVE po 20. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.