V sobotu večer na vás čeká akční thriller Krvavá zásilka s Dolphem Lundgrenem

Akční thriller pro tvrdé chlapy a všechny obdivovatele pěstních soubojů spustí sérii drsných rvaček v sobotu ve 22:00. Ve filmu Krvavá zásilka exceluje šampion wrestlingu Steve Austin a představitel záporáků s ostrými rysy Dolph Lundgren.

Tvrdá akce namakaných chlápků se rozjede potom, co bývalý voják Tommy dostane od svého šéfa jeden obyčejný úkol – doručit celkem nevýrazný balíček do rukou důležitého klienta. V podstatě nic těžkého, pokud se mu nezačne plést pod nohy jeden gangster za druhým. Pohrávat si s Tommym je ale dost nebezpečné, chce dodat zásilku stůj co stůj a pomoci tak uvězněnému bratrovi vyrovnat dluh. Dočasný kurýr ovšem netuší, že se za prapodivným pošťáckým úkolem skrývá necitelná lest.

Koho zvolit za představitele neohroženého Tommyho? Odpověď byla velmi jednoduchá, když sláva wrestlera Steva Austina už dávno doslova obletěla svět. Navíc v době příprav Krvavé zásilky měl za sebou nejednu hereckou kreaci v akčně nabitých podívaných. Ostatně kam jinam by mohl ještě směřovat, když se dostal až na vrchol své sportovní kariéry a pokud přijel na nějaký pěstní šampionát, bylo hned jasné, kdo vyhraje. Filmové herectví se tak stalo jeho další vášní. V Krvavé zásilce nám ukáže nejen svou skromnou, ale výmluvnou mimiku hráče pokeru, ale hlavně vycvičené tělo obalené mocnými svaly. Nebudou pochopitelně chybět i skvěle časované záběry na jeho pěstní ekvilibristiku, kterou zdolá téměř každého ... a nepůjde jen o pěsti!

Nechte se nalákat upoutávkou:

Dalšího výrazného hrdinu příběhu zosobní častý hráč záporáků Dolph Lundgren. Se Stevem Austinem si Dolphovo působení v bojových uměních nijak nezadá. I když má za sebou účinkování ve větším počtu filmů než Austin, podařilo se mu na sebe i národní tým upozornit už před tím na několika mistrovstvích v karate. Tehdy ještě reprezentoval svou vlast – Švédsko. Kromě toho vystudoval se skvělými výsledky vysokou školu v Sydney a pak zamířil do New Yorku. Tam zkusil herecký workshop a už ho ze svých spárů umění nepustilo. Filmaři v něm záhy rozpoznali skvělou ikonu zlořádů. V Krvavé zásilce si jeho ostré rysy, nebezpečně probodávající pohled a rychlé pohyby nadité bojovou útočností užijete, jak se patří. Když totiž Steva a Dolpha postavíte proti sobě, je nemožné dopředu určit, kdo z nich má navrch. Budou to svaly a ocelové pěsti, nebo přesně zaměřené rány rychlostí šípu?

Kdo ale jasně vyhrává, je divák. Hlavně ten, který umí ocenit napětí vyplývající ze situace nejasně rozdaných karet a situace, kdy rozhoduje vnitřní síla a trénované tělo. Navíc přidejte skvělé exteriéry, kameru, která si přímo užívá záběry na ty nejodvážnější bojové výpady, a dějový spád akčních trháků.

Pokud k obdivovatelům akčních thrillerů patříte, pak si v sobotu od 22:00 Krvavou zásilku na Primě nenechte ujít.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.