Vaši neděli večer zachrání Strážce

Někdo chce zabít prezidenta Spojených států. Zabrání tomu zkušení agenti Michael Douglas a Kiefer Sutherland? To uvidíte na Primě v neděli ve 21:55

Než skončí víkend, uvolněte se s brilantní akční kriminálkou z prostředí agentů americké tajné služby, kteří brání prezidenta USA a první dámu. Za 141 let existence tajné služby se mezi ně nikdy nedostala krysa. Až teď. Někdo vynáší tajné bezpečnostní informace a prezidentovi jde o život. Takže agentům na straně dobra bude pořádně horko. Podaří se jim odhalit krysu včas? Zachránit prezidenta je přece hlavní priorita.

108 minut nefalšované akční zábavy! Film Strážce vysílá Prima v neděli ve 21:55

Akční thriller Strážce je nadupaný opravdovými hvězdami. Michael Douglas jako služebně nejstarší agent je pořád zatraceně sexy a nezůstává divákům nic dlužen ani v rychlých akčních scénách. Asi proto mu neodolala ani první dáma v podání stále svůdné Kim Basinger. Jejich aférku se ale nepodaří utajit.

SPECIÁL: Je prima být spolu o vánocích

Protipólem tohoto páru je mladší krev. Druhému agentovi, Kieferu Sutherlandovi, jenž si ve Strážci zopakoval podobnou roli, jakou nás uhranul ve 24 hodinách, zdatně sekunduje krásná Eva Longoria s postavou tak dokonalou, že dámy zaručeně začnou od pondělka hubnout!

Podívejte se na upoutávku:

Jenže pozor. Při natáčení se ukázalo, že Eva Longoria by se mohla jako tajná agentka klidně živit. Pro scény, kdy agenti pálí z pistolí jako o život, měli herci k dispozici poradce ze Secret Service. Ten o herečce prohlásil, že má tak vynikající střelecké výsledky, že by strčila do kapsy 90 % jeho kolegů z řad skutečných agnetů. „Když jsem byla malá, často jsem chodívala střílet se svým otcem, takže držet zbraň a střílet pro mě není žádná novinka,“ uvedla skromně herečka.

Co vás bude bavit?

  • Ostře řezané tváře, dobře padnoucí obleky, speciální výcvik, nervy z oceli a odhodlání nechat se pro vlast i zabít
  • Svižné tempo, dobře vybudované napětí, skvělá hudba
  • Super dialogy mezi Michaelem Douglasem a Kieferem Sutherlandem
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.