Seriály a filmy

26. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Ve 44 letech se módy nebojí. Sasha Alexander z Rizzoli & Isles miluje vzory

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (4) - upoutávka

Nikde není řečeno, že když se stanete matkou, máte zapomenout na módu a zařadit jen praktické oděvy. To si ani herečka z Rizzoli & Isles nemůže dovolit. Podívejte se na to, jak tato žena kombinuje pohodlnou módu.

Co uvidíte ve čtvrtečním dílu Rizzoli & Isles?

Jane a Maura vyšetřují smrt muže, který měl doma vybudovaný kryt pro případ katastrofy. V očekávání apokalypsy nakupoval velké množství zlata… Kdo zabil zámožného a paranoidního muže, uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Módy se bát nemusíte ani po čtyřicítce

Zrovna herečka Sasha Alexander, jejíž tchyní je Sophie Loren, je důkazem toho, že když se vám věk přehoupně přes určitou číslovku a děti udělají první krůčky, nemusí se z vás stát žena, která nosí džíny, triko a tenisky.

Ano, je pravda, že i Sasha Alexander má na všechno pomocnice a určitě i chůvy, protože jak by jinak zvládala šestnáctihodinové natáčení v kuse pět dní v týdnů deset měsíců v roce. I tak bychom měli v Sashe hledat hlavně inspiraci.

Proužky letí i u hvězdy Rizzoli & Isles

Během léta uvidíte u milovnic módy hlavně proužkové košile, blůzy s odhalenými rameny a světlé barvy. Jak ale uvidíte na instagramovém profilu Sashy Alexander, ona proužky miluje celoročně. Letní módní trendy ji však v jejím vkusu podpořily.

Jeden z nejvíc cool topů, které můžete toto léto vlastnit, je tento pruhovaný s bohatým volánem.

Kostičky jako od babičky

Překvapivým hitem letošního léta jsou i kostky. Ty se drží na výsluní už několik sezon, ale většinou jen jako dlouhé čisté linie dělící látku tak, aby kostky působily elegantním dojmem. Letos však narazíte na šaty a topy, které budou tak trochu připomínat záclony z našich chalup.

Nejlépe v růžové a modré barvě. I to společně s volány plní Sasha Alexander v módní abecedě do detailu. Nemluvě o módním párování stylingu maminky a dítěte (ačkoliv toto je viditelně půjčené).

Dívejte se na sexy Sashu Alexander v Rizzoli & Isles každý čtvrtek ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky móda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.