Ve středečním Prostřeno! uvaří nejkrásnější Češka

Chcete vědět, jak se v kuchyni umí otáčet stále ještě právoplatná Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská? Právě to uvidíte v dnešním speciálním Prostřeno! A dozvíte se, jestli jí ostatní missky pochválí za její snažení.

„Jsem z toho vaření nervózní, protože nevařím často,“ přiznává Tereza, která prý ještě nikdy nehostila tolik lidí. Přesto se pustí do čtyřchodového menu, a předkrmy jsou dokonce dva! Ovšem jsou to jen takové chuťovky, jak je Terka také nazvala.

Zpočátku to Tereze moc od ruky nejde, ale protože je bojovnice, nakonec to zvládne. Drobenka do koláče se bez přidání másla ale dělá opravdu těžko…

„Bytostně nesnáším strouhání, ať už mrkve nebo jablek a brambor,“ říká kuchařinka při přípravě strouhaného jablečného koláče. Podívejte se, jak se s tím porvala:

Kromě strouhání Terezu asi nebaví ani loupání, takže návštěva dostane brambory na loupačku. Ale copak, půjčený hrnec od tety se nehodí na indukční plochu? V čem tedy Terka uvaří polévku s domácími nudlemi? Holky se v jejím bytě ve Stodůlkách nakonec dočkají nejen kuřecího vývaru, ale i hlavního chodu v podobě kuřecích závitků se slaninou a nakonec dostanou jablkový koláč, který chutná jako od babičky. Moc dietní večeře to není, což její kolegyně asi překvapí.

Terka prostírá v kroji, který jí moc sluší, a protože ráda a krásně zpívá, střihne si lidovku. A pak následuje dost zvláštní a pohybově aktivní společenská hra Heja!, u které se všechny holky pěkně vyřádí. Podívejte se na video:

Jak se bude souboj krásek vyvíjet dál? Další informace se dozvíte už zítra!

Další informace a profily soutěžících najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.