Seriály a filmy

15. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Vegetariánka Radka najde maso v jídle. Kdo z Prostřeno! za přešlap může?

Hned na začátku týdne Radka upozornila ostatní z Prostřeno!, že nejí maso. Co tedy na jejím talíři dělá slanina?

Radka o sobě tvrdí, že je velkou milovnicí zvířat. Láska ke zvířatům ji kdysi dovedla k rozhodnutí, že se bez masa na jídelníčku obejde, a stala se vegetariánkou. V Prostřeno! by ráda ukázala, že chutná jídla se dají připravit jednoduše i bez použití masa či uzenin.

Body navíc si od ní rozhodně zaslouží ti, kteří jí místo pouhého vynechání masa připraví nějakou plnohodnotnou alternativu. Ostatním soutěžícím z tohoto týdne se to ale zdá jako velká časová překážka a nadšení z toho rozhodně nejsou.

Desítky rozepsaných vegetariánských receptů najdete na Prima FRESH

Slanina maskovaná v žampionu

I když se zdá, že se Radce všichni snaží vyjít maximálně vstříc, jednomu z hostitelů se příprava vegetariánské verze vymkne z rukou. Ve čtvrtek u Petra se hned při prvním chodu na Radčině talíři objeví ruličky slaniny. Což o to, to by zas nebyl takový problém, jenže Radka si pohotově všimne, že slanina se dostala i do náplně jejího žampionu Portobello. „Tak v ten moment vlastně jsem to přestala hned jíst. Nevím, jestli se spletl, nebo to tam dal schválně – to snad ne. Ale byla tam ta slanina. Trošičku, ale byla tam.“

Podívejte se, jak Petr slaninu v bezmasém předkrmu vysvětlí:

Chcete vědět, kdo se s výzvou vařit i pro vegetariána popere nejlíp? Sledujte tento týden Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.