Velkolepé finále Pierce Brosnana. Dnes neumírej 007

Pierce Brosnan se po veleúspěšných bondovkách Zlaté oko, Zítřek nikdy neumírá a Jeden svět nestačí opět ujímá role Jamese Bonda. Užijte si ho v další s názvem Dnes neumírej v pátek ve 20.15 na Primě.

Tentokrát se neohrožený krasavec James Bond (Pierce Brosnan) dostane do vážných problémů během operace v Severní Koreji.

James Bond musí zabránit mocnému bilionáři, aby odpálil zbraň, která může zničit celý vesmír.

Podívejte se na upoutávku. Pierce Brosnan v hlavní roli britsko-amerického filmu Dnes neumírej v pátek od 20.15 na Primě.

Tajná operace na nepřátelském území, vedená právě agentem 007, je ohrožena neznámým zrádcem, s fatálním dopadem pro Bondovy spolupracovníky. Atraktivní honička vznášedel nad zaminovanými poli demilitarizované zóny končí zdánlivou smrtí renegáta Severní Koreje plukovníka Moona a zmrzačením jeho ďábelského poručíka, Zaa. Ale Bond je zajat a uvržen do vojenského vězení.

Po několika měsících věznění a mučení, je Bond najednou propuštěn. Překvapivě ho vymění za jiného vězně. Šéf státní bezpečnosti Falco zorganizoval Bondovo propuštění výměnou za Zaa, který byl zajat v Jižní Koreji.

Falco se domnívá, že Bond, pod tíhou mučení, prozradil jména mnohých Falcových dvojích agentů v Severní Koreji.

Ani v Dnes neumírej není hlavní hrdina ochuzen o krásky po svém boku. Těšte se na herečky Halle Berry a Rosamundu Pike.

Víte o krásné Halle Berry, že...

Halle Berry, která hraje s Piercem Brosnanem v poslední bondovce "DNES NEUMÍREJ", získala Oscara za svůj herecký výkon ve filmu společnosti Lions Gate Films "Monster ´s Ball".

National Board of Review a Screen Actors Guild jí udělily cenu nejlepší herečky a byla nominována na Zlatý Globus a cenu AFI. Ve filmu také hrají Billy Bob Thornton a Heath Leger.

Berry hrála také ve filmu "Swordfish" s Johnem Travoltou a Hughem Jackmanem, ve filmu "X-Men", v jehož pokračování právě natáčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.