VIDEA Show Jana Krause tentokrát s Geislerovou, Benem Cristovao a také o toxoplasmě

Věděli jste, že toxoplasma je všude kolem nás, možná i ve vás? V Show Jana Krause o ní v pátek pohovoří uznávaný biolog Jaroslav Flegr. Mimochodem, on sám je toxoplasma pozitivní. A jak se na tohoto parazita budou tvářit další hosté, Aňa Geislerová a Ben Cristovao? Uvidíte na Primě ve 22.10.

Jako první na červené sofa usedne herečka a v současnosti především módní ikona Aňa Geislerová. Sice jde teď z filmu do filmu a ještě k tomu je schopna obstarat tři děti, ale ani film ani rodina nejsou hlavním tématem, které s Janem Krausem proberou.

Zaměří se totiž tradiční Vánoční bazar z Mokré čtvrti, který spolu s Táňou Vilhelmovou pořádají už podesáté.

A my jsme se Ani v našem rozhovoru ptali, jak to vlastně s Táňou mají, jestli jsou kamarádky a jestli někdy zažila ono pověstné konkurenční nepřátelství mezi herečkami. Koukněte se na video:

Dále ve své show přivítá Jan Kraus zpěváka Bena Cristovao da Silva. Do povědomí lidí se dostal jako účastník jedné z mnoha talentových soutěží. Tu sice nevyhrál, ale v hlavách lidí už zůstal.

V současnosti se Ben nevěnuje jen zpívání, ale taky tancuje, hraje a moderuje, sám si píše texty písní. Co z toho ho vlastně živí a v čem si připadá jako největší profík? I na to jsme se ho ptali v našem videu.

A protože víme, že byl Ben hodně úspěšný ve snowboardingu, museli jsme se ho zeptat i na to. Podívejte se sami, co nám řekl:

Posledním hostem v Show Jana Krause bude profesor Jaroslav Flegr. Slavný evoluční biolog se stal celosvětovou hvězdou díky svému převratnému objevu: přišel na to, že lidské chování ovlivňuje parazit toxoplasma přenášený kočkami.

On sám je přitom toxoplasmou také napadený a na jeho chování se to prý projevuje tak, že se neleká. „Za mnou třeba troubí auto, ale já se neleknu, jen se otočím," vysvětluje.

Podívejte se do galerie:

Nezapomeňte se dívat v pátek na Primě od 22.10 na Show Jana Krause.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.