Viděli jste už Jana Krause naměkko? Pokud ne, pusťte si naše video

Jan Kraus minulý týden oslavil šedesátku. Při natáčení prvního dílu své úspěšné talkshow Show Jana Krause dostal nádherný dárek - jako překvapení přišli hosté, které vůbec nečekal. A Jan Kraus byl evidentně dojatý. Poslechněte, jak si to užíval.

I když by to jeden neřekl, Jan Kraus opravdu oslavil šedesáté narozeniny.

Sám moderátor toto kulaté jubileum nechtěl nijak slavit, nicméně štáb jeho pořadu Show Jana Krause vedený Simonou Matáskovou se rozhodl, že připraví překvapení a na první poprázdninové natáčení pozval nečekané hosty.

Jan Kraus dopředu dostal seznam hostů, kteří přijdou až příští týden - na ty se připravil - a pak se najednou ze zákulisí začali vynořovat lidé, které má rád a které ten večer zároveň vůbec nečekal: Krausův "divadelní bratr" Jiří Ornest, moderátorská dvojka Suchoš a Geňa (Michal Suchánek a Richard Gezer) a Roman Skamene, přítel Jana Krause z dětství. A kromě toho spousty hudebních hvězd, které coby dar předali své písně.

Více o hostech naleznete ZDE:

Jak se oblíbenému moderátorovi narozeninové překvapení líbilo? Tušil vůbec, že se něco chystá? A jestlipak se touto "narozeninovou akcí" cítil na podiu zaskočen? Odpověď najdete v našem videu:

Na Show Jana Krause se podívejte dnes - v pátek ve 22.20 na Primě a pak vždy každý pátek v tu samou dobu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.