Seriály a filmy

20. srpna 2018 11:49

VIDEO DNE: Mariah Carey na dovolené s dětmi zažila pořádný šok!

Zpěvačka Mariah Carey (47) si takhle dovolenou asi nepředstavovala. Když se plavila společně se svým partnerem Bryanem Tanakou a dětmi na soukromé jachtě nedaleko pobřeží, rozhodla se natočit video svého odpočinku. Náhle si ale všimla ohromného žraloka. A jak reagovala?

Na videu si fanoušci mohou všimnout, jak zákeřná paryba pluje hned vedle jachty. Zporozovat ji nebylo těžké. Voda je v této oblasti čistá a průzračná. ‚‚Oukej, tohle není vůbec oukej. Vím, že je to žralok a neměla bych se bát, ale bojím se! Jsem smutná,‘‘ prohlásila Carey na videu.

Žralok se naštěstí po chvilce rozhodl, že pro něj není jachta zajímavý objekt a odebral se do hlubin tamějších vod. Jakmile nebezpečí pominulo, i zpěvačka se uklidnila, začala se věnovat rodině a nezapomněla ani na zveřejnění fotek v plavkách na svém Instagramu.

Zdá se, že Mariah je již v naprosté psychické pohodě. Ta byla dlouhou dobu v depresích a právě kvůli svým stavům se vyšplhala k váze 120 kilogramů. Diety ani tréninky nepomáhaly. Koncertování jí na špatném zdravotním stavu jen přidávalo a roku 2017 se tak Carey rozhodla k nejradikálnějšímu kroku - chirurgickému odstranění značné části svého žaludku. Dnes vypadá hvězda šťastně a na problémy minulosti již nevzpomíná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.