VIDEO: Emil z prvních VyVolených se zbláznil!

Bodrý horník z Ostravy Emil Zajac si ve vile VyVolených v první řadě reality show užil své. Jednoho dne se prostě rozhodl, že už toho má po krk a že chce z vily pryč. Proti gustu…

Své rozhodnutí opustit vilu dal ale najevo hodně nevybíravým způsobem. Kdybychom to v rámci eliminace sprostých slov na obrazovce nemuseli „vypípat“, měli byste postaráno o rychlokurz hornického žargonu.

Na větvi z jeho záchvatu, který nikdy předtím nezažili, byli i ostatní obyvatelé vily. A ještě vyjukanější byli, když se najednou ve dveřích objevili pánové od záchranky s bílou látkou v ruce, jež nápadně připomínala svěrací kazajku. To se začal uklidňovat už i Emil, nejspíše v předtuše, že je zle. A taky, že bylo.

Nebo to Emil celé zinscenoval, aby pobavil televizní diváky?

Podívejte se sami na video:

Další novinky, informace a zajímavosti o další řadě VyVolených najdete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.