VIDEO: Hosté v Prostřeno! budou hladovět. Taky se vám porce zdá tak miniaturní?

Prostředí úterní večeře je mnohem příjemnější než pondělní u Mirky. I tak ale hosté najdou u sympatické zdravotní sestry a masérky Šárky důvod ke stížnostem.

Šárka je ale naštěstí komunikativnější a pozornější než Mirka, takticky se snaží respektovat chutě ostatních a občas někomu udělá zvláštní porci. To se týká hlavně Mirky a jejího odporu k cibuli, což se jako červená nit táhne celým týdnem.

Jiřího takové ústupky zlobí, podobné postupy v soutěži neuznává. Úkol týdne je časově náročný, štáb hostitele nešetří. Šárka má upéct mazanec – někomu by jenom toto zabralo celé odpoledne s nejistým výsledkem. Šárka peče mazanec potřetí v životě – dostanou ho kolegové ještě k večeři? A co hostitelčin vlastní moučník a menu? Čokoládová pěna se zmrzlinou zarmoutí jen ty, kdo nejí čokoládu (i tací se najdou), a zmrzlina musí před servírováním na okamžik do mikrovlnky, tak je zmrzlá!

Zapékané plněné papričky s bagetkami jsou O. K., ale rajčatový krém s bazalkou v italském stylu je pro většinu lidí u stolu kyselý, radši by si dali rajskou ze školní jídelny. Hovězí maso načerno s dukátovými brambůrky se na talíři ztrácí. Aneta také postrádá něco zeleného, chutná porcička vypadá smutně. Zábava je opět ve stylu holčičích ručních prací, ale Jirku těší, že své ženě přinese po letech domů srdíčko.

Koho nejvíce zaskočila velikost porce?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.