VIDEO: Jak povýšit bramboračku? Dozvíte se v Prostřeno!

V úterý zavítáme do bytu mladé hostitelky Markéty na pražskou Výtoň, kde žije se svým přítelem a pejskem. Co se bude na jejím menu ostatním líbit a co naopak ne? Dívejte se v úterý v 18 hodin na Prostřeno! na Primě, už teď se ale podívejte u nás na bonusy!

Markéta (24) je moderní dívka, a stejné bude i její menu – hostům se bude líbit, ale jak dopadne samotná jeho příprava? Eliška vytkne při předkrmu přítomnost cibule v tapenádě z rajčat – na bruschettu al pomodoro prý podle ní nepatří a nikde v Itálii by prý do rajčat cibuli nepřidali – na rozdíl od česneku, který do receptu naopak patří.

Krémová bramborová polévka se bude soutěžícím zdát jako řídká bramborová kaše, nejvíce jim zachutná opečená slanina na polévce a krutony. Eliška opět zhodnotí situaci, a to tak, že krutony a slaniny polévku pozvedly. S přípravou panenky si dá Markéta práci, počínat si bude jedna radost a žádná z dam netuší, jak příprava panenky Wellington vypadá – že jde o panenku obalenou nasekanými žampiony, slaninou a pak listovým těstem.

Dáše (jak si říká páteční soutěžící Darja) se bude zdát maso sušší, v případě žampionů dámy hostitelku udiví dotazem, zda náhodou nebyly mražené. Fondán se Markétě nepovede připravit tak, aby byl uprostřed tekutý, což samozřejmě ostatním neunikne…

Podívejte se, jak se fondán připravoval:

A jaké je tajemství chutné bramborové polévky:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.