VIDEO: Kalorií je potřeba se zbavit. V Prostřeno! se bude potit krev

Čtvrteční hostitelka Eliška je sportovkyně tělem i duší. Kromě zdravého menu si proto pro ostatní připraví i hodně netradiční aktivitu. Zkrátka – přijaté kalorie je třeba spálit! Podívejte se už teď, jak se to Dáše "dařilo". A nezapomeňte se dívat ve čtvrtek v 18 hodin na celou epizodu.

Eliška, která pozve své soupeřky do svého rodinného domu v Benešově, je aktivní, sportovně založená žena, učitelka, která je ale momentálně na mateřské dovolené se svými dvěma dcerkami.

V kuchyni jí ne vše vyjde úplně na sto procent, ale Eliška si poradí se všemi situacemi, a tak když více připeče pečivo, vyzvedne jeho křupavost a dá všem najevo, že „přesně tak to má být“!

Pěkně to všem vysvětlí:

Její menu je svěží a lehké jako ona sama, kozí sýr na předkrm odpovídá moderní gastronomii, dýňová polévka stejně tak a konečně se dámy dočkají ryby – jako hlavní chod bude losos!

Jako zábavu si připraví poznávání bylinek ze zahrádky pouze pomocí tří smyslů (chuť, čich a hmat). Vítěz, který pozná nejvíce bylinek, dostane cenu.

Podívejte se, jak Dáša "cvičila":

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.